Kurtlar Vadisi Darbe Fragmanı

Kurtlar Vadisi Pusu'nun yeni yayın döneminde başlamaması KVP hayranlarını meraklı bir bekleyiş içerisine sürükledi. Polat alemdar tiplemesine hayat veren Necati Şaşmaz'ın Kurtlar Vadisi Pusu dizisini devam ettirip ettirmeyeceği sorusu halen yanıtını bulamazken 15 Temmuz darbe girişimi sonrasında yapımcı şirket Pana Film'in Kurtlar Vadisi Pusu yerine Kurtlar Vadisi Darbe filmini ekrana getireceği iddiaları ortaya atılmıştı.


Kurtlar Vadisi Darbe ile hayranlarına buluşacağı yönündeki haberlerin artması, sosyal medya üzerinde de heyecan yaratırken kimileri Kurtlar Vadisi'nin eski görüntülerinden kesitler yapıp Kurtlar Vadisi Darbe fragmanı diye yayınlıyor.


Kurtlar Vadisi hayranları, merakla ve heyecanla izlediği videonun filmin gerçek fragmanı değil montaj olduğunu görünce hayal kırıklığına uğruyor. Buna rağmen videoyu defalarca izlemekten de kendisini alamıyor. İşte bunlardan birisi de bu video.. Fena da olmamış açıkçası.. Ancak binlerce KVP hayranı montaj değil gerçek fragman ve dizi/film izlemek arzusunda
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayıt Tarihlerini Kaçırmamak İçin Açık Lise İş Takvimi
Kayıt Tarihlerini Kaçırmamak İçin Açık Lise İş Takvimi
Sohbet Odaları ile Ücretsiz Sohbetin Tadını Çıkarın
Sohbet Odaları ile Ücretsiz Sohbetin Tadını Çıkarın