Yine Cinsel İstismar Yine Öğrenci Yurdu

Öğrenci yurdunda yaşanan cinsel istismar olaylarına bir yenisi daha eklendi. Bu kez olay Adıyaman'da özel bir yurtta 2 erkek öğrencinin istismarı ile yaşandı.

Yine Cinsel İstismar Yine Öğrenci Yurdu
Yine Cinsel İstismar Yine Öğrenci Yurdu Ali NAZ

Adıyaman Besni ilçesinde bulunan bir yurtta 2 erkek öğrenciye porno izletip cinsel istismarda bulunan müdür İ.T. tutuklandı.

Aşağılık müdür geçtiğimiz salı günü kendi idaresinde ve sorumluluğunda olan Özel Hayrunnisa Gölbaşı Erkek Yurdu'nda çocuklara istismarda bulundu.
10 yaşlarında iki erkek çocuğa cinsel içerikli videolar izlettikten sonra istirmar eden müdür çocukların yaşananları ailelerine anlatmasıyla yakayı ele verdi.
Valilik tarafından yapılan açıklamalarda soruşturmanın başlatıldığını iddialar üzerine de yurt müdürü İ.T.'nin savcılık tarafından tutuklandığını duyurulurken konu ile ilgili yayın yasağı bulunduğunun altı çizildi. Yurt müdürü hakkında idari soruşturma da açıldı.
Son yıllarda oldukça fazlalaşan çocuk istismarı olayları aileleri oldukça tedirgin ediyor ve toplumun iç dinamikleri oldukça sarsılırken insanın insana güvenmesinin çok zor olduğu inanılmaz günler yaşıyoruz.

 

çocuk istismarı adıyaman haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?