Whatsapp Yeni Güncellemesi İle Büyük Kolaylık Sağlayacak

En popüler mesajlaşma uygulaması olan whatsapp yeni güncellemesi ile kullanıcılarının işini büyük ölçüde kolaylaştıracak. Whatsapp bu güncellemesini öncelikle windows phone ve windows 10 mobile kullanıcılarına sunacak. Detaylar haberimizde...

Whatsapp Yeni Güncellemesi İle Büyük Kolaylık Sağlayacak
Whatsapp Yeni Güncellemesi İle Büyük Kolaylık Sağlayacak

Whatsapp'dan büyük yenilik. Whatsapp yeni güncellemesinde kullanıcılarına büyük bir kolaylık sağlayacak. Dünya''nın en çok tercih edilen mesajlaşma uygulaması olan whatsapp beta sürümünü ilk olarak windows phone ve windows 10 mobile sürümü için paylaşacak. Yayınlanacak bu yeni sürüm ile kullanıcılarına büyük kolaylık sağlayacak. 

TELEFON NUMARANIZI DEĞİŞTİRDİĞİNİZİ HABER VERİN

Whatsapp bu güncellemesi ile çok büyük yeniliğe imza atıyor. Bu yeni güncelleme ile whatsapp kullanıcıları telefon numaralarını değiştirdikleri zaman büyük bir sıkıntıdan kurutlacaklar. Telefon numarasını değiştiren whatsapp kullanıcıları bunu whatsapp üzerinden rehberinde ekli olan whatsapp kullanıcılarına haber verebilecek. 

BETA SÜRÜNÜ WİNDOWS'A

Whatsapp bu güncelleme ile gelecek bu özelliği ilk oalrak beta sürümü ile windows phone ile windows 10 mobile kullanıcılarına sunacak. Numara değiştiren kullanıcılara büyük bir kolaylık sağlayacak olan bu güncellemede whatsapp uygulaması numara ddeğişikliğinizi otomatik olarak rehberinize bildirecek. Fakat numaranızı bazı kişiler ile paylaşmak istemezseni bununda yöntemi yeni güncellemede mevcut. Bütün bu ayarları whatsapp ayarlar kısmından yapabileceksiniz. Dilerseniz de bu özelliği pasif hale getirip kimse ile numaranızı paylaşmayabilirsiniz. Whatsapp a gelecek bu yeni özellik ilerleyen zamanlarda Android ve İOS kullanıcılarına sunulacak.

Whatsapp Whatsapp güncelleme Whatsapp yeni güncelleme Whatsapp haberleri teknoloji haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?