Talisca Volkan Gerilimi Talisca Volkan'a Hareket Çekti

Nefes kesen Beşiktaş Fenerbahçe derbisine damga vuran olay Talisca ile Volkan Demirel'in olayı oldu. Talisca Volkan'a yaptığı hareketten sonra ceza alacak mı ? Volkan hareket hakkında neler söyledi ? İşte Volkan'ın söyledikleri ;

Talisca Volkan Gerilimi Talisca Volkan'a Hareket Çekti
Talisca Volkan Gerilimi Talisca Volkan'a Hareket Çekti

Bugün nefesleri kesen Beşiktaş Fenerbahçe derbisi izledik. Beşiktaş için şampiyonluk yolunda çok önemli bir maça çıktı ama istediğini alamadı. Fenerbahçe ise şampiyonluk yolunda fazla iddialı değildi ama istediğini aldı. Fenerbahçe, Beşiktaş'ın şampiyonluk yarışında yoluna taş koydu. Maçtan istediğini alan bir diğer takımda Başakşehir oldu. Fakat maça damga vuran saha içindeki oyun değil Talisca'nın Fenerbahçe kalecisi Volkan'a yaptığı orta parmak harekti oldu. Volkan bu hareket ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Talisca'yı tanımam etmem soyadını bile bilmiyorum ;

Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel maç sonunda Beinsports'a yaptığı açıklamalarda maçı ve Talisca'nın hareketini değerlendirdi. Volkan Demire maç hakkında biz beraberliğe sevinen takım değiliz ama istediğimiz şeyi Beşiktaş'a şampiyonluk yolunda çelme takma işini yaptık dedi. Volkan demirel maç değerlendirmesinden sonra Talisca'nın orta parmak hareketini neden yaptığını anlamadığını söyledi. Kafa topundan sonra yaşanan çarpışma sonucu özür dilemek için Talisca'ya sorry dediğini ama Talisca'nın anlamsız bir şekilde orta parmak hareketi yaptığını söyleyen Volkan Talisca'nın en az 3 maç ceza alması gerektiğini söyledi. 

Biz yapsak 3-4 maç ceza alırız Çünkü Biz Türküz ; 

Volkan Demirel, bu hareketi ben Emre ve ya Arda yapsa kesin 3 - 4 maç ceza alırdık çünkü biz Türküz dedi. Bizim ülkemizde yabancı hayranlığı olduğu için bir şey diyemiyorum diyen Volkan olayın nasıl bir sonuca varacağını merakla bekliyorum dedi.

volkan demirel talisca beşiktaş fenerbahçe spor haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
The 100 5. Sezon Ne Zaman Başlayacak?
The 100 5. Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Ömer Çatkıç FETÖ İddiasıyla Gözaltında
Ömer Çatkıç FETÖ İddiasıyla Gözaltında