Survivor İletişim Ödülü Oyunu Nefesleri Kesti

Bugün Survivor'da oynanan iletişim ödülü oyunu nefesleri kesti. Her iki takımda kazanması halinde ailelerinden gelen mesajları okuyacaklardı. Ailelerinden gelen mesajları okumak kıyasıya yarışan yarışmacılar nefes kesen bir oyuna sahne oldu.

Survivor İletişim Ödülü Oyunu Nefesleri Kesti
Survivor İletişim Ödülü Oyunu Nefesleri Kesti

Survivor'da bugünkü ödül oyunu nefesleri kesti. İletişim ödüllü oyunda oynanan oyun ise diğer zorlu oyunlara orantılarsan biraz daha kolaydı sanki. Fakat ödül Aileden gelen mesajları okumak olunca yarışmacılar oyunda büyük bir efor sarf ettiler. Oyun parkurunda  engelleri aşıp sona götürülen iki kum torbasını karşıda bulunan platformda atışlar sonrası iplerle bağlı tepsinin üstünde durdurmayı başaran kazanıyor. 

Oyunun ilk turu nefesleri kesti. Oyuna ünlüler avantajlı başladı fakat sonrasında gönüllüğler oyunu bırakmadı. Öne geçen ünlüleri sürekli yakalayan gönüllüler sonunda oyunu 4 3 yaptı. Skorun 4-3 olmasından sonra gönüllüler oyunu kazanarak birinci turun kazananı oldu. İlk turda her iki takımda büyük bir performans gösterdi. Fakat kazanan gönüllüler oldu. 

Oyunun ikinci turunda ise avantajlı başlayan gönüllüler oldu. Fakat ünlüler oyunu bırakmadı. Oyunda bir ünlüler ve gönüller skor iki iki olana kadar karşılıklı olarak oyunlar aldı. İki ikiden sonra ise gönüller durumu üç ikiye geitirdi. Ama Sema durumu tekrar eşitledi  ve durumu üç üçe getirdi. Ünlülerin atağı durumu 4-3 e taşıdı fakat son oyunda Sema kaybetti ve durum 4-4 oldu. Durumun 4-4 olmasından dolayı son oyunda bayrak yarışı yapıldı. Bayrak yarışında Ünlülerde İlhan Mansız ve Sema gönüllülerde ise Ogeday ve Elif yarıştı. Bayrak yarışıda nefesleri kesti. Ogeday atışlarda ikide iki yaparak ödülün sahibi oldu.

Bu hafta iletişim ödülünü ünlüler kazandı ve ailelerinden gelen mesajları okuma şansını yakaladı. Nefesleri kesen mücadelenin galibi gönüllüler oldu. Ünlüler takımı ise hüzüne boğuldu. 

Tutku SARI - Magazin

survivor 28 mart survivor iletişim oyunu survivor ödül oyunları 28 mart survivor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?