Survivor 2017 Elenen Aday Şaşırttı 15 Haziran 2017

Survivor bu yıl çok heyecanlı geçiyor. 5 aydır devam eden Survivor'da ünlüler 5 kişi ve gönüllüler 2 kişi kaldı. Bugün final haftasında elenecek kişiler seçildi. Bu kişiler kıyasıya mücadele ederek Survivor'da kalmaya çalışacak.

Survivor 2017 Elenen Aday Şaşırttı 15 Haziran 2017
Survivor 2017 Elenen Aday Şaşırttı 15 Haziran 2017 Musa Tunca

Survivor 2017 oldukça heyecanlı geçiyor. Survivor'da ünlülerde 5 kişi ve gönüllülerden 2 kişi yarışmaya devam ediyor. Bugün Survivor'da eleme günü. Herkes elemek istediği adayı yazdı. Yazılan adaylar baştan konuşulduğu için, ünlüler Berna ve gönüllüler ise Sabriye'yi listeye yazdı. Ünlüler 5 kişi olunca Berna ismi daha çok çıksa da Ogeday da sürekli çekişen iki isim olan Berna ve Sabriye halkın karşısında da mücadele etsin diye Sabriye'yi ikinci elenecek kişi olmasını isterken, Adem ise Serhat'ı 3. elenecek kişi olarak seçti.

Acun Ilıcalı oylamanın Noter sonuçları kendisi ulaştığını söyledi. 3 eleme potasındaki adaylardan birisi adaya veda edecek. Serhat, Berba ve Sabriye arasından olacak olan bu seçimde elenen aday Berna oldu. 

5 ay boyunca mücadele eden Berna, son bir hafta kala Survivor'a veda etmek zorunda kaldı.

Survivor'da bu yıl futbolcular ve sporcuların yanında oyuncular davardı. Bunun yanında gönüllüler arasında da oldukça güçlü ve dayanıklı fitness ve vücut geliştirmeci kişiler bulunuyodu. Ama sonunda sadece 3 futbolcu ve 2 sporcu ve Ogeday kaldı.

Bakalım kalan son 7 günde ödülü kim kazanacak? Futbolcuların sona kalması mücadeleyi daha da heyecanlı hale getirecek.

survivor 2017 elenen survivor adayı 15 haziran elenen survivor adayı berna kekliker survivor 2017 elenen aday berna
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?