Son Dakika! 24 şehirde okullar tatil - Kayseri'de okullar tatil edildi mi? İşte cevabı

Ülkenin 24 farklı şehrinde yağan kar ve hava muhalefeti nedeniyle okullar tatil edildi. Kayseri'de de Vali Süleyman Kamçı'nın okulları tatil etmesi için öğrenciler adeta pusuda bekliyor..

Son Dakika! 24 şehirde okullar tatil - Kayseri'de okullar tatil edildi mi? İşte cevabı
Son Dakika! 24 şehirde okullar tatil - Kayseri'de okullar tatil edildi mi? İşte cevabı Cihan Gazisoft

Olumsuz hava koşulları Türkiye genelinde iyice kendisini hissettiriyor. Ülkenin 24 farklı şehrin de ise eğitim öğretime de etkisi sıçradı. Bir çok şehirde şehirde eğitim öğretime ara verildi. Bu şehirler arasında Samsun, Konya. İstanbul gibi şehirler var. 24 şehirde Valiler okulların tatil edildiğini duyurdu. Kayseri'deki eğitim öğretim için Vali Süleyman Kamçı'nın nasıl bir karar vereceği meraklabekleniyor.

Okullar Tatil Olan İller:
Valilikler aracılığıyla 24 şehirde okullar tatil edildi. Kar yağışının yaya ve araç ulaşımını olumsuz etkilediği gerekçesi ile yarın geçerli olacak şekilde 1 gün ara verildi. Devam eden kar yağışı sebebiyle Aksaray, Amasya, Balıkesir, Bartın, Bolu, Bursa, Çanakkale, Çorum, Düzce, Edirne, İstanbul, Kastamonu, Kırklareli, Kocaeli, Konya, Nevşehir, Niğde, Sakarya, Samsun, Tekirdağ, Tokat, Yalova, Yozgat ve Zonguldak'ta eğitime 1 gün ara verildi.

Kayseri'de Tatil Bekleyişi:
Kayseri'de de kar yağışı kendisini iyice gösterir oldu. Özellikle 8 Ocak Pazar günü yani bugün şehirde ve çevresinde başlayan  kar yağışı hayatı olumsuz etkiliyor. Edinilen bilgilere göre; soğuk hava, önümüzdeki hafta da kendisini iyice hissettirecek. Kayseri Valisi Süleyman Kamçı'nın da okulları yarın tatil etmesi bekleniyor.

Vali'den tatil istediler:
Kayseri'de Pazartesi günü okulların tatil olup olmayacağı yönünde henüz bir açıklama yapılmadı. Sosyal medya üzerinde yüzlerce kişi, Vali Süleyman Kamçı'dan okulları tatil etmesi isteniyor. Vali Kamçı, ise şimdilik bir karar alarak beklemeyi ve tatil yapmamayı kararlaştırdı. Kayseri Valisi Kamçı, ilerleyen saatlerce hava muhalefetinin artarak devam etmesi neticesinde beklenen kararı açıklayacak.

Kayseri Kayseri okullar tatil Okullar Tatil Mi 9 Ocak Okullar Tatil Mi Okullar Tatil olan İller Kayseri'de okullar tatil mi Kayseri'de Pazartesi günü okullar tatil mi Kayseri'de 9 Ocak Okular tatil mi 9 Ocak Pazartesi günü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Sonay     2017-01-09 Lütfen yarın okullar tatil olsun sayin valimiz lutfen
Döndünur     2017-01-08 Vali amca nolur tatil et her yerde tatıl bi kayseri degil nolur kayseride yarın tatil et ne olur vali amca
Tatil isteyen Furki     2017-01-08 Sayın Valim lütfen tatil yapın
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?