SLOVENYA - SIRBİSTAN Basketbol Maçı Tahminleri

Eurobasket'te artık altın madalyanın sahibini bekliyoruz. Finali sonuna kadar hak eden iki ekip Sinan Erdem Spor Salonu'nda kupaya uzanabilmek için kozlarını paylaşacak. Slovenya....

SLOVENYA - SIRBİSTAN Basketbol Maçı Tahminleri
SLOVENYA - SIRBİSTAN Basketbol Maçı Tahminleri Halis Beyaztaş

Eurobasket'te artık altın madalyanın sahibini bekliyoruz. Finali sonuna kadar hak eden iki ekip Sinan Erdem Spor Salonu'nda kupaya uzanabilmek için kozlarını paylaşacak. Slovenya şu ana dek hiç bileğini büktürmezken grup aşamasında Rusya'ya kaybeden Sırbistan durmaksızın üzerine koyarak buraya geldi. Turnuva boyunca ifade etmeye çalıştığım üzere hem Slovenlerin hem de Sırpların çok etkili silahları var. Bu mücadelede Sırbistan cephesinin guard savunmasıyla Slovenya'nın boyalı alan defansı arasındaki düello neticeyi belirleyecek. Hiç kimse bu tarz bir kapışmada Sırbistan'ı hafife alamaz, fakat Yugoslav finalinde benim tercihim Slovenya. Onların rakibe nazaran daha çeşitli silahlara sahip olduklarını düşünüyorum. Bogdan Bogdanovic Slovenya'nın formasını Panathinaikos'a benzetmediği takdirde tercihim 1. Karşılaşmanın handikapsız seçeneğinde Slovenya oranı handikaplı tercihten daha yüksek. Aradaki 1.5 sayılık diferanstan da kurtularak 1.75'ten Slovenya'ya oynamak elbette akıllı iş olur.

Diğer bir yazarın tahmini:

Doncic mi Bogdanovic mi? Altın madalya sahibini buluyor. Slovenya tek maç dahi kaybetmeden finale kadar geldi ama en önemli işleri yarı finalde İspanya'yı 20'ye yatırmalarıydı kuşkusuz. Sırbistan ise bizim de bulunduğumuz grupta Rusya'ya kaybettikten sonra her maç biraz daha vitesi yükseltti ve Bogdanovic'in saha içi liderliği ile finale kadar geldi. Bir yanda harika çocuk Doncic, diğer yanda Obradovic'in elinde mükemmel bir silaha dönüşüp NBA'den güzel bir kontrat kapan Bogdanovic. Zor maç, handikap da oldukça düşük zaten, güç dengeleri bahis bürolarına göre de eşit gibi. Turnuvayı izlediyseniz eğer, bu maçta kimin şampiyon olmasını istiyorsanız ona oynayın ve gerçek bir maç keyfi yaşayın. Zira ben öyle yapacağım. Bogdanovic kazansın istiyorum. Tercihim Sırbistan!

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?