Sibel Kekilli Instagram’dan Tüm Türkiye’yi Engelledi

Türkiye’den yapılan taciz mesajlarına daha fazla dayanamayarak, Türkiye’yi blokladı. Böylece Türkiye’den kimse Sibel Kekilli’nin hesabına ulaşamayacak ve mesaj gönderemeyecek.

Sibel Kekilli Instagram’dan Tüm Türkiye’yi Engelledi
Sibel Kekilli Instagram’dan Tüm Türkiye’yi Engelledi Halis Beyaztaş

Almanya’da dünyaya gelip, orada sinema sektöründe büyük bir başarı yakalayan Sibel Kekilli, çektiği film ve dizilerden kaynaklı, Türkiye’den yapılan taciz mesajlarına daha fazla dayanamayarak, Türkiye’yi blokladı. Böylece Türkiye’den kimse Sibel Kekilli’nin hesabına ulaşamayacak ve mesaj gönderemeyecek.

Bazı erotik ve +18 film ve dizilerde rol alan, hatta dünyanı en çok izlenen dizilerinden olan Game Of Thrones’da da rol alan ünlü oyuncu Sibel Kekilli, film ve dizilerde genelde hayat kadını rolünü üstlendiği için, Türkiye’de ismi anılınca, herkesin aklına kendisinin o hali geliyor. Bu sebeple Instagram’da bir çok kişi Sibel Kekilli’ye bu yönde taciz mesajları atmış. Bu mesajlara daha fazla dayanamayan ünlü oyuncu, tüm Türkiye’yi Instagram’dan blokladı. Bu saatten sonra Sibel Kekilli’ye Türkiye’den kimse Instagram’dan ulaşamayacak, paylaşımlarını göremeyecek ve mesaj yazamayacak.

Ülkemizde bu tür rollerde oynayan bir çok sanatçı olmasına rağmen Sibel Kekilli’nin ön plana çıkmasından dolayı kendisi rahatsızlığını belirtti.

SİBEL KEKİLLİ ÖDÜLLERİ

En İyi Kadın Oyuncu Dalında Alman Film Ödülü  2006 – 2010

Altın Portakal Ödülü 2006

Tribeca Film Festivali En İyi Kadın Oyuncu Ödülü  2010

Sibel Kekilli Bambi - Shooting Star 2004

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?