Samsung Galaxy Note 8 Fiyatı ve Özellikleri

Samsung'un en sevilen telefonlarından biri olan Note serisine yeni bir üye yolda. Çok yakında çıkması beklenen Note 8 hakkında bu aralar çok söylenti dolanmaya başladı. Note 8 ile ilgili detaylar haberimizde...

Samsung Galaxy Note 8 Fiyatı ve Özellikleri
Samsung Galaxy Note 8 Fiyatı ve Özellikleri

Gün geçtikçe gelişen teknolojiyi Samsung çok iyi takip ediyor. Her yeni ürününde büyük bir yenilik ile karşımıza çıkan Samsung Note ailesine yeni girecek olan Note 8 ise büyük bir merakla bekleniyor. Merakla beklenen Note 8 hakkında ise bir çok söylenti dolanmaya başladı bile. Bugünlerde ise Note 8 hakkında bir video yayınlandı. 

Samsung Note ailesinde Note 7 ile büyük bir hayal kırıklığına uğramıştı. Cihazda çıkan sorunlar Samsung Note serisinde büyük bir müşteri kaybına yol açtı. Fakat Samsung Note ailesinin yeni üyesi Note 8 hakkında çok iddialı bir çıkış yapmayı hedefliyor. Note 8 hakkında bir çok söylenti dolanmaya başladı bile. Bugün ise Samsung Galaxy Note 8 hakkında bir video yayınlandı. Videoda Note 8 in çalışr görüntüsü olduğu söyleniyor. Bu da demek oluyor ki Samsung Note 8 hakkında bütün çalışmalarını tamamladı. 

Yayınlanan videoya göre yorum yapacak olursak Note 8 Galaxy S8 Plus'tan da büyük bir boyuta sahip. Bixby tuşuna kadar hemen hemen her hattı Galaxy S8 e benzeyen Note 8 in kalemide Note 7 ile aynı gibi duruyor. 

Büyük bir merakla beklenen Samsung Note ailesinin yeni üyesi Note 8 için fiyat konusu ise cepleri yakacak cinsten. Çıkacak telefonun piyasa fiyatının çok yukarılarda olamsı bekleniyor. 

Samsung Note 8 ile ilgili haberleri ve detayları sitemizden takip edebilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 8 Samsung Galaxy Note 8 fiyatı Samsung Galaxy Note 8 özellikleri Note 8 fiyatı Note 8 özellikleri teknoloji haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
The Big Bang Theory'nin Bernadette'si Melissa Rauch
The Big Bang Theory'nin Bernadette'si Melissa Rauch
Altılı Ganyanı 1. Kişi Bildi 1.185 Milyon TL'nin Sahibi Oldu
Altılı Ganyanı 1. Kişi Bildi 1.185 Milyon TL'nin Sahibi Oldu