Samsung Galaxy Note 8 Fiyatı ve Özellikleri

Samsung'un en sevilen telefonlarından biri olan Note serisine yeni bir üye yolda. Çok yakında çıkması beklenen Note 8 hakkında bu aralar çok söylenti dolanmaya başladı. Note 8 ile ilgili detaylar haberimizde...

Samsung Galaxy Note 8 Fiyatı ve Özellikleri
Samsung Galaxy Note 8 Fiyatı ve Özellikleri

Gün geçtikçe gelişen teknolojiyi Samsung çok iyi takip ediyor. Her yeni ürününde büyük bir yenilik ile karşımıza çıkan Samsung Note ailesine yeni girecek olan Note 8 ise büyük bir merakla bekleniyor. Merakla beklenen Note 8 hakkında ise bir çok söylenti dolanmaya başladı bile. Bugünlerde ise Note 8 hakkında bir video yayınlandı. 

Samsung Note ailesinde Note 7 ile büyük bir hayal kırıklığına uğramıştı. Cihazda çıkan sorunlar Samsung Note serisinde büyük bir müşteri kaybına yol açtı. Fakat Samsung Note ailesinin yeni üyesi Note 8 hakkında çok iddialı bir çıkış yapmayı hedefliyor. Note 8 hakkında bir çok söylenti dolanmaya başladı bile. Bugün ise Samsung Galaxy Note 8 hakkında bir video yayınlandı. Videoda Note 8 in çalışr görüntüsü olduğu söyleniyor. Bu da demek oluyor ki Samsung Note 8 hakkında bütün çalışmalarını tamamladı. 

Yayınlanan videoya göre yorum yapacak olursak Note 8 Galaxy S8 Plus'tan da büyük bir boyuta sahip. Bixby tuşuna kadar hemen hemen her hattı Galaxy S8 e benzeyen Note 8 in kalemide Note 7 ile aynı gibi duruyor. 

Büyük bir merakla beklenen Samsung Note ailesinin yeni üyesi Note 8 için fiyat konusu ise cepleri yakacak cinsten. Çıkacak telefonun piyasa fiyatının çok yukarılarda olamsı bekleniyor. 

Samsung Note 8 ile ilgili haberleri ve detayları sitemizden takip edebilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 8 Samsung Galaxy Note 8 fiyatı Samsung Galaxy Note 8 özellikleri Note 8 fiyatı Note 8 özellikleri teknoloji haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?