Salata İle Cinsel Taciz!

Ataşehir’de özel bir hastanede görev yapan H.F. hastane lojmanlarında 1 ay boyunca kaldı. Kaldığı süre boyunca neredeyse her gün balkonuna meyveye sarılı not atılıyordu. Notlarda ise cinsel içerikli mesajlar yer alıyordu.

Salata İle Cinsel Taciz!
Salata İle Cinsel Taciz! Musa Tunca

İstanbul’un Ataşehir ilçesinde özel bir hastanede çalışan 28 yaşındaki H.F. sürekli meyveye sarılı kağıt parçası yada peçetelerde cinsel mesajlar yazan bir kağıt, kendi balkonlarına atıldığını söyledi. Sürekli gelen notları hastane görevlilerine söyleyen HF ve arkadaşları, görevliler kontrol ederken bile not gönderilmesine çok şaşırdılar.

MEYVELER SOĞUK GELİYORDU

Notlar gönderilen meyveler incelediklerinde genelde soğuk olduğunu, bu tacizi yapan kişinin apartmandan birisi olduğunu düşündüklerini söylediler. Meyveler genelde erik oluyordu.

BARİ SALATALIK VEYA PATLICAN GÖNDERSE

2 arkadaş otururken gelen cinsel içerikli notun ardından, şaka niyetli, “bari not gönderiyorsun, salatalık yada patlıcanla gönder.” Gibi bir ifade kullanıp gülüşmelerinin ardından kısa süre sonra, yeni bir not daha geldi ve bu sefer not salatalığa sarılı şekildeydi.

salata cinsel taciz cinsel taciz taciz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?