Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration

Bu gün piyasaya sürülecek olan Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration oyun severlerin meraklı bekleyişinin hakkını vermeye hazırlanıyor. Dosya boyutu ile de gündeme gelen ve bu gün piyasaya sürülecek olan oyunun dosya boyutu da açıklandı.

Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration
Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration

Oyun dünyasında, kalitenin en belirleyici özelliklerinden biri haline gelen dosya boyutu konusu, kendini bir kez daha haklı çıkardı. Bir çok kaliteli oyunda olduğu gibi Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration sürümünde de dosya boyutu bir hayli yüksek gibi görünüyor. Ancak bu, oyunun görsel kalitesinin de yerinde olduğunun en büyük kanıtlarından biri. Öyle ki, oyunun kurulum dosyası yaklaşık olarak 30 GB'ın üstünde! 

Yılların fenomen oyunu Tomb Rider serisinin son versiyonu olarak karşımıza çıkmaya hazırlanan Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration sürümü, ilk olarak Playstation platformu üzerinden oyunseverlerle buluşacak. Playstation 4 sürümünde oynanabilecek oyunun dosya boyutu ise tam olarak 32,59 GB! 

Playstation 4 konsol platformunda oynanabilecek oyun, 4K Ultra HD seçeneği ile geliyor. Bu görsel şölenin bedeli de olmalı muhakkak. Hikayesinde, Lara Croft'ın çöcukluğunun geçtiği evin ziyaret edileceği bilgisinin de verildiği yeni sürümle ilgili oyunseverlerin heyecanı ise dorukta.

Rise of the Tomb Raider Rise of the Tomb Raider 20 year
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Söz 5. Bölüm Fragmanında Neler Oluyor ?
Söz 5. Bölüm Fragmanında Neler Oluyor ?
Ottoman Body Ne İşe Yarar
Ottoman Body Ne İşe Yarar