Özel Hava Ambulansı Nasıl Kiralanır

Doktor refakatinde hava ambulansı hizmeti almak için 7/24 Plures Air’i arayabilirsiniz. Tedavisi başka bir bölgede yapılması gereken veya acil olarak nakledilmesi lazım gelen hastaları istenilen bölgeye emniyetli bir şekilde transfer etmek için Plures Air hava ambulansı kullanılabilir.

Özel Hava Ambulansı Nasıl Kiralanır
Özel Hava Ambulansı Nasıl Kiralanır Halis Beyaztaş

Doktor refakatinde hava ambulansı hizmeti almak için 7/24 Plures Air’i arayabilirsiniz.

Tedavisi başka bir bölgede yapılması gereken veya acil olarak nakledilmesi lazım gelen hastaları istenilen bölgeye emniyetli bir şekilde transfer etmek için Plures Air hava ambulansı kullanılabilir. Sadece yurt içinde değil aynı zamanda yurt dışında da hizmet veren hava ambulansları hastanın durumunu stabil halde tutarak zaman kaybetmeden hastanın transferini gerçekleştirmekte ve yolculuk esnasında ihtiyaç duyulan tüm müdahalelerin yapılmasını sağlamaktadır.

Jetlerin yüksek hızı hastaların vakit kaybetmesini önler bu sayede özellikle kritik durumlu hastaların durumunun daha da kritikleşmesi de önlenmiş olur. Hastalar emniyetle gitmeleri gereken sağlık kuruluşuna ulaştırılır.

jet ambulans uçak

Neden Hava Ambulansı?

Hastanın kara yoluyla nakledilmesi eğer onun sağlığına zarara verecekse, durumu kritik olan hastaların veya yaralıların hızla sağlık kuruluşuna ulaştırılması gerekiyorsa, bu gibi durumlarda hava ambulans jetleri bilinen en hızlı ve en güvenilir transfer aracıdır. Plures Hava Ambulansları kiralandığı andan itibaren gerekli şartları oluşturarak hastanın transferini gerçekleştirir. Hastanın uçağa taşınması ve yolculuk esnasında uzman bir sağlık ekibi hazır beklemektedir. Çok kısa bir süre içinde hasta tedavi göreceği hastaneye götürülür. Uçuş esnasında hastanın durumu ve takip edilen veriler hastaneye gelindiğinde burada personele aktarılır ve bu şekilde hasta sorunsuz bir şekilde sağlık kuruluşuna nakledilmiş olur.

Ambulans Uçak ile Hasta Nakli

Uluslararası Tıbbi Tahliye Hizmeti

Hava ambulansları sadece ulusal değil aynı zamanda uluslararası hasta nakillerinde güvenle transfer işlemlerini gerçekleştirilir. Ağır yaralanmalarda, hastanın kara yolunda durumunun kritik hale geleceği hastalıklarda, doktor refakatinde hastanın farklı bir sağlık kuruluşuna transferinin olması gerektiğinde, acil durumlarda bu ambulanslardan yararlanılır. Teknik ekipmanları olmayan veya yeterli sağlık personeli bulunmayan uçaklarla hasta nakli çoğu durumda hastanın zararına olabilmektedir. Plures Air uzun yıllardır insanlara hizmet verme ve onlara fayda sağlama misyonu ile hareket ettiğinden, uzun süredir edinmiş olduğu tecrübeleri uzmanlığı ile birleştirerek işini büyük bir titizlik ve ciddiyetle yapmaktadır.

Hava Ambulansı Donanımı

Hasta transferi titizlikle yapılması gerekken bir iştir. Bundan dolayı hastayı nakledecek hava ambulansları yeterli donanımda ve işlevde olmalıdır. Plures Air’in hizmet verdiği hava ambulansları hem tam teşekküllü olup hem de alanında uzman bir sağlık personeli bulunmaktadır.  Yine ihtiyaç duyulan her türlü tıbbi teçhizatta hava ambulanslarında hastalara hizmet verir. Önceden hastanın genel durumu takip edilip ona uygun ekipmanlar da temin edilir. Plures Air’in tüm personeli verdikleri hizmetin ne kadar değerli olduğunun ve aldıkları sorumluluğun büyüklüğünün bilincinde olup nakil esnasında tüm ihtiyaçlara zamanında ve doğru bir şekilde karşılık vermektedir.

Her an Ulaşın

Size güvenli ve kaliteli hizmet sunan Plures Air’i tercih ederek 7 gün 24 saat boyunca ihtiyaç duyduğunuz her şeye anında ulaşabilirsiniz. Unutmayın ki sağlığınız bizim için önemlidir.

Detaylı Bilgi: http://www.ambulansucakkiralama.com/fiyatlar

Plures Havacılık
Adres: İstanbul Dünya Ticaret Merkezi - EGS Business Park Blokları No: 9 Yeşilköy - Bakırköy İstanbul / TÜRKİYE
T// +90 212 465 33 32 
F// +90 212 465 83 36
http://www.ambulansucakkiralama.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?