Ömür Gedik ölümden döndü

Kanal D'nin sevilen programı Renkli Sayfalara konuk olan Ömür Gedik, kedisi öldükten sonra ölmeyi düşündüğünü söyledi.

Ömür Gedik ölümden döndü
Ömür Gedik ölümden döndü

Her gün sabahları ekranlara gelen ve ünlü isimleri ağırlayan kanal D’nin fenomen programı Renkli Sayfaların bugün ki konuğu Ömür Gedik oldu. Hayvanlara olan ilgisi ve sevgisi ile bilinen Ömür Gedik, canlı yayında kedisini kaybettikten sonra ölmeyi düşündüğü ve ölümden nasıl döndüğünü anlattı.

Ölmek istemiş
Kendisine yöneltilen soru karşısında gözyaşlarına boğulan Ömür Gedik, "Kedim öldükten sonra ölmek istedim” itirafında bulundu. Hayvanları her seferinde çok sevdiğini dile getiren ünlü isim, "kedime araba çarptıktan sonra veterinere götürdüm ve iyileşmesi için dua ettim fakat kucağıma ölüsünü verdiler. Onu o an öyle kucağımda cansız yatarken gördüğüm zaman, canıma kıymak istedim" dedi.

Kampanya başlatacak
Ömür Gedik, kendisini yine hayvanlara sevgisini vererek terapi ettiğini dile getirerek, "Önümüzdeki günlerde bir kampanya başlatacağım. Onlar için de frene basın diye. Çünkü ölüm sadece insanlar için değil. Her canlı için ölüm var. Hayvanların da bir can taşıdığını unutmayalım" ifadelerinde bulundu.

Mesaj yağdı
Bunun üzerine canlı yayında ünlü isme, sosyal medya üzerinden birçok mesaj geldi. Bu yorumdan bazıları ise oldukça dikkat çekiciydi. Program takipçilerinden kimileri, Ömür Gedik’in acilen tedavi olmasını gerektiğini ifade ederek, "Böyle bir şey olamaz. Dünyada o kadar çocuk ve insan ölürken bu kadar hayvan sevgisi çok saçma geliyor" cümlesi kurdu. Bir çok kişi ise Ömür Gedik'e destek verdi.

Haber: Ceren ŞİRİN

Ömür Gedik Ömür Gedik Ölümden Döndü Ömür Gedik İntihar Etmek İstedi Ömür Gedik Kedisi İçin İntihar Etti Mi Renkli Sayfalar Kanal D
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?