O Ses Türkiye ekibi o yarışmacıyla adeta gülmekten kırıldı

Acun Ilıcalı tarafından yapımı gerçekleştirilen ve ünlü sanatçıların katıldığı O Ses Türkiye yarışmasında ekip, çıkan bir yarışmacının söylediği şarkıyla adeta gülmekten kendilerinden geçtiler.

O Ses Türkiye ekibi o yarışmacıyla adeta gülmekten kırıldı
O Ses Türkiye ekibi o yarışmacıyla adeta gülmekten kırıldı

O ses Türkiye yarışmasının yeni bölümünde Halk Ozanı Erdal Balık büyük bir sürpriz yaptı. Kızlarının ısrarı ile katılan Halk ozanı, O ses Türkiye yarışmasının jürisi olan Hakan Gökhan (Athena), Murat Boz, Hadise ve Hülya Avşar’ın adeta gülmekten kırdı geçirdi.

O Ses Türkiye’deki halk ozanı kim? Halk Ozan jüriyi nasıl güldürdü? O ses Türkiye’deki aşık kimdi? Sorularının akla getirildiği O Ses Türkiye yarışmasının yeni bölümünde, juri üyesi olan Hadise, Murat Boz, Hülya Avşar, Gökhan ve Hakan (Athena Grubu) ile Acun Ilıcalı’nın yarışmacıya ilgileri büyük oldu.

Yarışmacının aşıklar gibi jüri üyesi ünlü sanatçıların ismini de kullanarak söylediği şarkı büyük beğeni alırken gülmekten de sanatçıları adeta kırdı geçirdi. 

Halk ozanı Erdal Balık’ın söylediği şakı içerisinde Hadise ile ilgili sözleri ise herkesi güldürdü. Erdal Balık, Hadise için ‘Gülüşleri var o biçim. Şampiyon olmuyor niçin. Alkışlar Hadise için. Şimdi O ses Türkiye için. Alkışlar şimdi Hadise için. Şimdi O Ses Türkiye’de’ şarkı sözleri Acun Ilıcalı, jüri üyesi sanatçılarla stüdyoda bulunan izleyicileri kahkahaya boğdu. Halk ozanı Sibel Can’ı da unutmadı ve onun içinde şarkı sözleri söyledi.

O Ses Türkiye Halk Ozanı kim?

O Ses Türkiye yarışmasına katılan Halk Ozanı Erdal Balık, aslen Karslı ve Konya’dan yarışmaya katılıyor. 25 yıllık ozanlık yapıyor. Kızlarının ısrarı üzerine yarışmaya katılmış. Erdal Balık, kızlarının O Ses Türkiye Yarışmasına aşıkların katılması gerektiği ve kendisinin olması gerektiği sözleri üzerine katılmış. 

o ses türkiye o ses türkiye yarışmacı o ses türkiye ekibi gülmekten kırdı geçirdi Erdal Balık Konyalı aşık Halk ozanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?