Nissan Qashqai de ÖTV ve kur sürprizi

Nissan marka modellerde yılsonu önemli avantajlar sunuluyor. Nissan marka araç sahibi olacaklar tüm binek modellerinde ÖTV ve kur farkından etkilenmeyecek.

Nissan Qashqai  de ÖTV ve kur sürprizi
Nissan Qashqai  de ÖTV ve kur sürprizi

Yılbaşına özel araç sahibi olacaklar için birçok marka önemli ve kaçırılmayacak avantajlar sunuyor. Otomotiv sektöründe dünyanın en iyi markalarından birisi olan Nissan’da Türkiye’deki kampanyasında araç sahibi olacaklara büyük avantajlar sunuyor.

Nissan, binek modellerinden herhangi bir aracı alanlar için Özel tüketim Vergisi (ÖTV) ile döviz kurundan dolayı yaşanan yükselme farkını yansıtmayacak.

2016 yılının son ayında Nissan binek modellerinden Juke, Pulsar ve Qashqai  için ÖTV bedeli yüzde 45’lik dilimden üst dilime geçen versiyonlarda oluşan farkın tamamı, X-Trail modelinde ise ÖTV bedeli yüzde 45’lik dilimden üst dilime geçen versiyonlarda oluşan farkın yarısını Nissan karşılıyor.

2017 yılı öncesinde bu yılın son günlerinde Nissan bayilerinde sunulan fırsatlar ile birlikte tüm binek modellerinde yüzde 0,99 faiz oranı ile ödeme kolaylıkları da sunulan fırsatlar arasında yer alıyor.

Nissan Micra modelinde 20 bin TL krediye 15 ay, yüzde 0,99 finansman imkanı sunuluyor. Ayrıca aralık ayına özel 418 TL’den başlayan cazip taksit fırsatları Nissan tarafından sağlanıyor.

Nissan Juke ve Pulsar modellerinde 20 bin TL krediye 15 ay yüzde 0,99 finansman  imkanı  sunuluyor. Nissan Qashqai ve X-Trail modellerinde ise 40 bin TL krediye 15 ay için yüzde 0,99 cazip finansman imkanı var.

Nissan Qashqai nissan kampanya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?