Manisa'da Hissedilen Deprem! Depremin Devamı Gelecek mi? 22 Haziran 2017

Manisa'da da hissedilen saat 22 Haziran 5.50 saatinde şiddetli bir deprem meydana geldi. Depremin merkez üssü Ege Bölgesi Karaburun açıkları olduğu düşünülüyor. Depremin şiddeti hakkında ise 5 şiddetinden fazla olduğu düşünülüyor.

Manisa'da Hissedilen Deprem! Depremin Devamı Gelecek mi? 22 Haziran 2017
Manisa'da Hissedilen Deprem! Depremin Devamı Gelecek mi? 22 Haziran 2017 Musa Tunca

İzmir’de sürekli deprem oluyor. En son 2 gün önce olan depremin ardından yeniden deprem meydana geldi. 22 Haziran 2017 saat 5.50’de şiddetli bir deprem meydana geldi. Depremin merkez Üssü Ege Bölgesi açıkları olduğu düşünülüyor. Deprem 5-6 saniye arasında gerçekleşti. Depremin şiddeti ise 5 büyüklüğünden fazla olduğu düşünülürken, net bir şiddet konusunda bir açıklama yapılmadı.

BÜYÜK DEPREM OLACAK MI?

İzmir’de yaşanan 6.3 büyüklüğündeki depremin ardından, yen bir büyük deprem beklense de, deprem uzmanlarının açıklamasına göre şuan yaşanan depremler, bu depremin artçıları niteliğinde ve en az 1 ay süreceği söyleniyor. Çanakkale’de yaşana depremler gibi bir süre devam edeceği, daha sonra depremler duracağı belirtiliyor. Buna karşın Ege Bölgesi’nde 30 atom bombası büyüklüğünde enerji birikimi olduğu da bilinenler arasında. 30 atom bombası demek 7 büyüklüğünde bir depreme denk geliyor.

Depremin ayrıntıları birazdan geliyor. 

manisada deprem manisa deprem manisada deprem 22 haziran 2017
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?