Mafia 3 Geliyor !

Milyonlarca kişinin heyecanla beklediği Mafia 3 serisinin çıkış tarihi belli oldu. Oyunun çıkış tarihinden önce tanıtım videosu yayınlandı.

Mafia 3 Geliyor !
Mafia 3 Geliyor ! Cihan Gazisoft

Merakla ve heyecanla beklenen Mafia oyun serisinin son halkası 7 Ekim’de itibaren PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için piyasaya sürülecek. Bu tarih öncesinde oyunu tanıtmak isteyen şirket, Mafia 3’ün oynanış videosunu yayınladı. Videoda para kazanma yöntemleri ve New Bordeaux'daki yeni hayat anlatılıyor.

Serinin ilk iki oyunu, büyük hayran kitlesine sahip olmasına rağmen beklentileri karşılamamıştı. Şimdilerde ise çıkışı merakla beklenen Mafia 3’ün oynanış videosu yayınlandı. E3 fuarıyla birlikte yayınlanan ve yılın merakla beklenen yapımları arasında yer alan oyun, Hangar 13 ve 2K tarafından geliştirilen yeni Mafia 3'ün oynanış videosunda oyunun hikâyesine değiniliyor.
Görsellik açısından oldukça başarılı olan ve yeni video oyundaki mekaniklerin nasıl kullanıldığı, şehir planlamasının nasıl olacağı gibi detayların üzerinde de duruyor. 

Mafia 2 ilk kez Şubat ve Mart 2006 tarihindeki Leipzig Games Convention'da duyurulmuştur. Oyun ABD’de 21.06.2010 tarihinde diğer ülkelerde de ise 25.06.2010 tarihinde satışa sunulmuştur. İlk oyundan 8 sene sonra ikinci oyun piyasaya sürülmüş fakat beklentileri tam olarak karşılamamıştır. İkinci oyundan 6 yıl sonra ise serinin yeni oyunu piyasaya sürülecek. İkinci oyunun ana konusu hapisten yeni çıkan Vito'nun ailesinin borcunu kapatması ve sonrasında yaşadıkları anlatılıyordu. 

Mafia 3 Konusu:
Hangar 13, yayınladığı 22 dakikalık oynanış videosu ile Mafia 3 1968 yılında geçiyor. 2K'in açık dünya oyunu Mafia 3 de Vietnam gazisi Lincoln Clay'ı yönetilecek. Oyunda Mancona ailesinin büyük direnişini görebilirsiniz.
2K'in açık dünya oyunu Mafia 3 de Vietnam gazisi Lincoln Clay'ı yöneteceğiz. Oyunda Mancona ailesinin büyük direnişine şahit olabilirsiniz. Oyun hakkında resmi internet sitesinde şu ifadelere yer verilmiş: Yeni Mafia 3 Steam üzerinden satın alınabilecek. Fakat Türkiye'de Steam'e yanlış ücretlendirme yapıldığı için yüklemeden kısa süre sonra oyun kaldırılmış. Fakat şuanda oyunun ön siparişi steam üzerinden yapılabiliniyor. Mafia 3 PC, PS4 ve Xbox One platformları için geliştiriliyor. 

Bilgisayar üzerinde Oynamak İsteyenler İçin Minimum Sistem Gereksinimleri Şu Şekilde Olacak:
Windows XP - Vista (SP2) / 7
Intel Core 2 Duo E6850 3.0 GHz
AMD Athlon II X3 455
4 GB RAM
35 GB Boş Alan
NVIDIA GeForce GTX 650 1GB ya da AMD Radeon HD 6750
DirectX 11

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?