Londra'da Neler Oluyor ? Londra'dan Son Dakika Haberleri Ölüler Var

Londra gece saatlerinde şoka uğradı. Peş peşe gelen terör saldırılarında çok sayıda yaralılar var. Peş peşe düzenlen üç saldırıda ölenler de var. Londra'dan son dakika haberleri ;

Londra'da Neler Oluyor ? Londra'dan Son Dakika Haberleri Ölüler Var
Londra'da Neler Oluyor ? Londra'dan Son Dakika Haberleri Ölüler Var

Londra'da dün gece peş peşe terör saldırıları geröekleştirildi. Bu haberler ile şoka uğrayan Londra'da ki saldırılar sobnrasında çok sayıda insan yaralandı. Saldırılarda ölenlerinde olduğu gelen son dakika haberleri arasında. Londra'daki terör saldırıları detaylar haberimizde...

'' İLK SALDIRI LONDRA KÖPRÜSÜNDE MEYDANA GELDİ ''

Londra'yı şoka uğratan peş peşe gerçekleşen terör saldırılarının ilki Londra Köprüsünde meydana geldi. Bir minibüs köprünün üstündeki kalabalığın üzerine daldı. Minibüsün yaklaşık 10 kişiyi ezdiği söyleniyor. Görgü tanığının BBC muhabirine verdiği röportajda Londra merkezine doğru ortalama 80 kilometre hızla giden aracın birden yayaların içine daldığını söyledi. Facia gibi bir olaydı diyen görgü tanığı korku dolu anların yaşandığını dile getirdi. BBC muhabirinin açıklamalarına göre bölgeye gelen polis bölgede bulunan bütün erkekleri göz altına aldı.

'' BU SALDIRIDAN DAKİKALAR SONRA BIÇAKLI SALDIRI ''

Aracın köprü üstünde yayaların arasına dalmasından dakikalar sonra köprünün yakınında bulunan Borough Market'ten kan donduran haberler geldi. görgü tanıklarının söylediklerine göre elleri bıçaklı üç terörist Borough Market'e girdi. burada bulunan insanlara korku dolu anlar yaşatan teröristler üç kişinin kafasını kesti. Kan donduran bu saldırıdan sonra Londra polisi harekata geçti.

'' BLANÇO AÇIKLANDI ''

Saldırılar sonrasında yapılan ilk açıklamalara göre 6 kişi yaşamını yitirdi. 48 kişi ise yaralı. Yaralılar arasında durumu ağır olanların olduğu söyleniyor.

'' ÜÇ TERÖRİST ÖLÜ ELE GEÇİRİLDİ ''

Londra polisinin haretaka geçmesi ile saldırıyı düzenlediği söylenilen 5 teröristten 3 ü ölü ele geçirildi. Bölgeye gelen polisler bölgede bulunan herkesi elleri yukarda tahliye etti. Olayla ilgili geniş çaplı bir araştırma başlatıldı. Polis ekipleri olayların potansiyel terör saldırısı olduğunu açıkladılar. 

'' WAUXHALL'DAN DA SALDIRI HABERİ '' 

Polislerin inceleme yaptığı sırada Wauxhall bölgesinden de bıçaklı saldırı haberi geldi. Hemen bölgeye giden polis ekipleri buradaki olayın terör saldırıları ile alakası olmadığı bıçaklama vakası olduğunu açıkladı.

Londra'daki salırılar hakkında gelişmeler haberimizde...

londra son dakika londra terör saldırısı son dakika haberleri londradan haberler son dakika londra haberleri terör terör saldırısı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?