Kulağına Sinek Kaçtı Hayatı Değişti

​Sivas’ta vazifeli bir öğretmen, kulağına sinek kaçınca hemen hastaneye gitti. Hastanede acil bölümünde yapılan müdahalenin ardından sinek iyice içeri kaçtı ve öğretmenin kulağının sağır olmasına sebep oldu. Doktor ihmali olan tedavide, verilen şikayet dilekçesine valilikten geri dönüş olmadı.

Kulağına Sinek Kaçtı Hayatı Değişti
Kulağına Sinek Kaçtı Hayatı Değişti Musa Tunca

Sivas’ta bir öğretmenin kulağına bir anda küçük sinek kaçtı. İki kulak zarında da delik bulunan öğretmen hemen acile gitti. Doktor kulağına bakınca sineği gördüğünü, bu sebeple sineği çıkartabileceğini söyledi. Sineği öldürmek için alkol döken doktor, öğretmenin kulağım delik uyarısına rağmen dökmeye devam etti. Alkolle birlikte öğretmenin kulağındaki sinek daha ileriye gitti. Kulak zarı delik olan öğretmen iyice fenalaşarak, baş dönmesi ve mide bulantısı ile dengesizlik yaşadı ve baygınlık geçirdi.

Daha sonra kulak burun boğaz doktoru olaya müdahale etti ve sineği çıkardı. Ama dökülen alkol sonucu öğretmenin kulağında kısmi sağırlık meydana geldi. Öğretmen 120 desibelden daha yukarı hiçbir sesi duyamaz oldu.

Doktoru uyarmasına rağmen alkol döken doktoru şikayet eden öğretmene valilik en ufak bir geri dönüş sağlamadı ve şikayeti de reddetti.

Öğretmen ise en ufak bir şey istemediğini, sadece sağlığının eski haline gelmesi için çabaladığını dile getirdi. Sivas Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği'ne de başvuran öğretmen sağlığına kavuşmak istiyor. Öğretmenin sağlık durumunun ne olacağı konusunda henüz bir gelişme yok.

kulağa sinek kaçması kulağa sinek kaçan öğretmen kulağa sinek tedavisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?