Kerimcan Durmaz: Sosyal Medya Fenomenliğinden Starlığa

Kerimcan Durmaz son dönem çok büyük çıkış yakalayan ve şu an binlerce seveni olan bir kişilik haline nasıl geldi? Kerimcan Durmaz insanlara kendisini nasıl sevdirdi. Neden Saldırıya Uğradı? Arkadaşları Hakan Kakız ve Caner Çalışır Kimdir? Bu soruların tüm yanıtları haberimizde.

Kerimcan Durmaz: Sosyal Medya Fenomenliğinden Starlığa
Kerimcan Durmaz: Sosyal Medya Fenomenliğinden Starlığa

Kerimcan Durmaz, periscope fonomeni, vine fenomeni derken günümüzde binlerce seveni olan bir ünlü halinde geldi. Öyle ki son olarak Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8'de yayınlanan İşte Benim Stilim'de jüri koltuğuna kadar oturdu. Kendsini eşcinsel olarak nitelendiren Kerimcan Durmaz, bu gerçeği açık yüreklilikle söylüyor. Hatta geçtiğimiz aylarda Kerimcan saldıraya uğradı haberleri yapılmış, sonradan yaptığı açıklamada sahne aldığı mekanda çıkan bir olay nedeniyle arbede yaşandığını, mekanı terkettiği sırada bileğinin burkulduğuna ilişkin açıklamalarda bulunmuştu.

Kerimcan Durmaz Vur Bana şarkısı ile büyük çıkış yakalayarak birçok kesimin beğenisi kazansa da hiçte azımsanmayacak bir kesimden de tepki çekti. Aynı zamanda Vur Bana Şarkısı ile ilgili birbirinden farklı versiyonları internetteki yerini aldı.

Kerimcan Durmaz Vur Bana Şarkısı Türkü Versiyonu: 

Kerimcan Durmaz'ın hiç yanından ayırmadığı Caner Çalışır ile Hakan Kakız da sosyal medya fenomenlerinden. Özellikle Caner Çalışı geçtiğimiz haftalarda birkaç gün hastanede yoğun bakımda kalmış ve başta Kerimcan Durmaz olmak üzere tüm sevenleri büyük üzüntü yaşamıştı. Neyse ki Caner Çalışır sağlığına kavuştu ve yeniden normal hayatına geri döndü .

Kerimcan Durmaz, Caner Çalışır ve Hakan Kalkız'ın yer aldığı bir fotoğraf:

 

Kerimcan Durmaz son zamanlarda jüri koltuğunda oturduğu ve TV8'de yayınlanan İşte Benim Stilimdeki Bahar Candan taklidi ile bir hayli komik anların yaşanmasına neden oldu.

Son olarak; Kerimcan Durmaz "ablan star bebeğim" sözleriyle uzun süreler gündem olmuş ve herkesin dilinde bu sözler dolaşır hale gelmişti. 

 

kerimcan durmaz hakan kakız caner çalışır kerimcan durmaz bahar taklidi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?