Kayserispor'da transfer düğümünü Eto'o çözecek

Erol Bedir'in Yönetimin başına Sergen Yalçın'ın da takımın başına gelmesiyle hareketlenen transfer gündeminde Kayserispor'un planları Eto'o transferine bağlandı.

Kayserispor'da transfer düğümünü Eto'o çözecek
Kayserispor'da transfer düğümünü Eto'o çözecek Cihan Gazisoft

Beşiktaş'ın uzun zamandır transfer etmek istediği Antalyaspor'un golcü oyuncusu Samuel Eto'o'nun transferi, bir anlamda Kayserispor'un kaderini belirleyecek. Sergen Yalçın'ın çok istediği 2 Beşiktaşlı oyuncu Eto'o, transferi gerçekleşirse olmayabilir.

Ömer Şişmanoğlu ve Kerim Pazarı:
Antalyaspor'un teknik direktörü Rıza Çalımbay'ın ligin son haftalarında alınan başarılı sonuçların ardından gitmesini istemediği Samuel Eto'o için tek şartlı onay verdiği ortaya çıktı. Kayserispor'un da istediği Kerim Frei ve Ömer Şişmanoğlu'nun, Eto'o'ya karşılık Antalyaspor'a verilmesi halinde bu transfere onay vereceğini açıklaması bir anda iki futbolcunun pazarını arttırdı. Daha önce hem Kayserispor'da hem de Antalyaspor'da forma giyen Ömer Şişmanoğlu'nun ve Kerim Frei'nin gideceği takımın belirlenmesi de böylelikle Eto'o transferine bağlandı.

Başkan Bedir Pazarlığı Beklemek İstemiyor:
Pazar günü Antalya'ya gidecek olan Kayserispor'un yeni Başkanı Erol Bedir ve takımın yeni Genel Menajeri Ali Reşat Çağan, teknik direktör Sergen Yalçın ile bu iki isimle ilgili bir görüşme yaparak netlik kazandıracak. Eğer ki, Sergen Yalçın her iki isim için de ''mutlak alınmalı'' derse, Erol Bedir Antalspor ile Beşiktaş arasındaki pazarlığı beklemeden transferi netleştirecek. 

Tek Engel Çalımbay:
Rıza Çalımbay'ın Eto'o'ya karşılık Ömer Şişmanoğlu isminde diretmesi ve zaten istediği Kerim Frei için baskı yapması durumunda bu transfer görüşmesi tıkanabilir. Ancak Başkan Erol Bedir, ön görüşmelerini yaparak, Sergen Yalçın'ın ''tamam'' demesi halinde transferin büyük ölçüde bitmesini sağlayabilecek gibi de gözüküyor. Ancak Beşiktaş yönetimi Eto'o konusundaki görüşmenin bu iki isme kilitlenmesi halinde transfere onay vermemeyi düşünüyor. Aksi halde her iki oyuncu içinde şartlı onayını vermiş durumda.

Kayserispor Beşiktaş Antalyaspor Beşiktaş Eto'o Kayserispor Ömer Şişmanoğlu Kayserispor Kerim Frei Kayserispor Erol Bedir Kayserispor Sergen Yalçın
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?