Kayserispor Ertuğrul Sağlam'da geri adım attı

Kayserispor'un yeni Başkan adayı Saffet Külahçı, teknik direktör sorununu çözmek için kolları sıvarken Ertuğrul Sağlam ile görüşmeye yanaşmayacak.

Kayserispor Ertuğrul Sağlam'da geri adım attı
Kayserispor Ertuğrul Sağlam'da geri adım attı

Kayserispor'un ligin ikinci yarısında takımın başına geçecek isim yine belirlenemedi. Günlerdir Ertuğrul Sağlam türküsü çağıran sarı kırmızılı taraftarın, yine hevesi kursağında kalacak.

Sağlam'a veto
Kayserispor'da başarılı bir dönem geçiren ancak yıllardır sarı kırmızılı camiadan uzak kalan teknik direktör Ertuğrul Sağlam ile taraftarın buluşması yine başka bahara kaldı. Kayserispor'da Başkan Recep Mamur'un istifası sonrasında kulüp başkanı seçilen Ahmet Yıldız, takımın başına tecrübeli teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ı getirecekti. Ancak sarı kırmızılı camiada yaşanan son gelişmeler başarılı teknik direktör ile anlaşmasının önünü kapamış görünüyor.

İsim belirlenmedi
Kayserispor eski Onursal Başkanı ve Çevre Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki ile görüşüp bugün sarı kırmızılı takımda ipleri eline almaya karar veren Başkan adayı Saffet Külahçı, ligin ikinci yarısı için takımın başına geçirmeyi düşündüğü ismi henüz belirlemedi. Bir kaç teknik direktör üzerinde yoğunlaşan yeni başkan adayı, Ertuğrul Sağlam ile masaya oturmayı düşünmediğini söyledi.

Kayserispor'un yeni başkan adayı Saffet Külahçı, "Bir kaç teknik direktör ile temasta olduğumuzu söyleyebilirim. Ancak kesinlikle Ertuğrul Sağlam listemizde yok. Teknik direktörümüz Ertuğrul Sağlam olmayacak" şeklinde demeç verdi.

Saffet Külahçı'nın bu kararı almasında kulüp eski onursal başkanları Mehmet Özhaseki ile Mustafa Çelik'in de etkili olduğu ifade ediliyor.

Haber: Yavuz YIKILMAZ

Süper Lig Kayserispor Saffet Külahçı Mehmet Özhaseki Mustafa Çelik Ertuğrul Sağlam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ahmet tilmaz     2016-12-31 Zaten olmasin bu adam fetocu dglmi kardesim neden getirmek istiyorsunuz anlamadim..sizdemi fetocusunuz yoksa
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?