Karın Estetiği ile Karın Bölgesindeki Yağlanmalara Kesin Çözüm

Bu haberimizde karın estetiği hakkında bilgiler vereceğiz. Ayrıca vücut estetiğinde önemli bir yeri olan karın estetiği ameliyatları için Myra Estetik Merkezlerini tercih edebilirsiniz.

Karın Estetiği ile Karın Bölgesindeki Yağlanmalara Kesin Çözüm
Karın Estetiği ile Karın Bölgesindeki Yağlanmalara Kesin Çözüm

Diyet, spor ve doğal yöntemlerle maalesef erimeyen karın bölgesindeki yağlardan kurtulmanın en etkili yöntemi karın estetiği operasyonlarıdır, bölgesel zayıflama konusunda oldukça başarılı sonuçlar veren bu işlemler kendi içerisinde üçe ayrılmaktadır. Liposuction, küçük ve tam karın germe şeklinde gerçekleşen operasyonlarda başarı oranı ortalama %90'dır. Sitemizde daha önceki dönemlerde doğal yollar ile "Sağlıklı Zayıflamanın Yeni Yolu" başlıklı yazımız oldukça ilgi görmüştü, bu bölümde ise karın estetiği hakkında bilgiler vereceğiz. Ayrıca vücut estetiğinde önemli bir yeri olan karın estetiği ameliyatları için Myra Estetik Merkezlerini tercih edebilirsiniz.

Karın Estetiği Nedir, Kimler Karın Estetiği Yaptırıyor?

Basen ve karın bölgesindeki aşırı yağlanma ve et birikmesi günümüzde çoğu kadının ortak sıkıntıları arasındadır, uzmanlar her ne kadar önceliğin doğal yöntemlere verilmesi gerektiğini belirtse de bu zor ve inatçı yağların tek çözümü karın estetiğidir. Fazla yağın cerrahi işlem ile vücuttan alınması ile gerçekleşen karın estetiği genel anestezi yapılarak uygulanır, ortalama 4-5 saat süren bu operasyon ile karın bölgesindeki yağlardan kurtulabilirsiniz.
Karın estetiği operasyonlarında unutulmaması gereken en önemli konu ise bu işlemin bölgesel zayıflama için işe yaradığıdır. Obezite yada aşırı kilolu olanlar için net sonuçlar vermeyen karın estetiği, özellikle yaz aylarına yaklaştığımız şu günlerde en çok yaptırılan estetik ameliyatların başında geliyor. Kalıcı ve kesin çözüm olarak yağlarınızdan kurtulmanıza yardımcı olan karın germe ameliyatlarını;
18 yaşından büyükler
Şeker, kanser gibi ciddi rahatsızlığı olmayanlar
Gebelik riski bulunmayan
rahatlıkla yaptırabilir. Karın estetiği öncesinde mutlaka bu alanda uzman bir hekime ve estetik merkezine gitmeniz gerekiyor. Vücudunuzun durumunu, ameliyatta kullanılacak tekniği ve operasyon türünü doktorunuzun yapacağı ön muayene belirleyecektir.
Karın Estetiği Ameliyat Fiyatları
Estetik operasyonlarında net fiyat vermek doğru değildir, estetik türü, hastanın durumu, kullanılan malzeme ve doktorun niteliği fiyatı belirlerken karın estetiğinde ayrıca vücuttan alınan yağ miktarı da fiyatı belirleyen etkenler arasındadır.

Karın Estetiği Ameliyatı Hakkında Detaylar İçin Tıklayın


Karın estetiği yaptırmak isteyenlerin genellikle kafalarında bu operasyonlarla ilgili bazı soru işaretleri oluşuyor. Karın estetiğinin işe yarayıp yaramadığı, işlem sırasında ve sonrasında ağrı olup olmadığı, estetik sonrası nelerin yapılması gerektiği ve ameliyat izinin kalıp kalmayacağı en çok sorulan sorular arasındadır. Şimdi dilerseniz bu soruların cevaplarını verelim;
Karın Estetiği Gerçekten İşe Yarıyor Mu?
Bu operasyonun işe yarayıp yaramaması birazda hastanın tercih ettiği hekime bağlıdır. Öncelikle hasta ne istediğini bilmeni ve ona göre hareket etmelidir, bugüne kadar karın estetiği ameliyatlarının çoğu başarılı geçmiştir ve istenilen sonuçlar alınmıştır. Karın estetiği olduktan sonra işlem yapılan bölgede tekrar yağlanmalar meydana gelebiliyor bunlar genellikle düzensiz beslenme, doğum ve aşırı kilo alımı gibi nedenlerden ortaya çıkmaktadır.
Karın Estetiği Ameliyatı Ağrı Yapar Mı?
Genel anestezi altında yapılan bu işlem sırasında her hangi bir ağrı hissetmezsiniz, ameliyat sonrasında ise hafif ağrılar oluşabilir bunu doktorunuzla paylaşın size ağrı kesici ilaçlar verecektir. Ayrıca bu ağrıların en aza inmesi ve yeni ağrıların oluşmaması için özel korse ve kıyafetler verilecektir, iyileşme süresi boyunca bu kıyafetleri giymelisiniz.
Karın Estetiği Sonrasında Neler Yapılmalı?
Öncelikle doktorunuzun verdiği tüm tavsiyelere uymalısınız ortalama 3-6 ay içerisinde normal yaşantınıza geri dönebilirsiniz bu süreçte ise ağır kaldırmamalı, sürekli oturmamalı ve stresten uzak durmalısınız. 6 ayın sonunda gıdanıza mutlaka dikkat etmeli ve spor yapmalısınız, karın estetiğinde kalıcılığı sağlamak için bu maddeler oldukça önemlidir.
Ameliyat İzi Kalır Mı?
Her cerrahi işlemde bir miktar dikiş izi kalmaktadır. Karın estetiğinin en büyük avantajlarından birisi de bu izlerin iç çamaşırı kısmına denk gelmesi ve dışarıdan belli olmamasıdır.

karın estetiği karın bölgesindeki yağlar karın bölgesinde yağlanmalar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?