İtalya - Sırbistan Basketbol Maçı

İtalya - Sırbistan Basketbol Maçının tahmini ve iddaa yorumu. Çeyrek final mesaisinin son kapışmasında İtalya ile Sırbistan kozlarını paylaşacak

İtalya - Sırbistan Basketbol Maçı
İtalya - Sırbistan Basketbol Maçı Halis Beyaztaş

Çeyrek final mesaisinin son kapışmasında İtalya ile Sırbistan kozlarını paylaşacak. Fenerbahçe formasıyla Euroleague şampiyonluğu yaşayan ve birbirini çok iyi tanıyan Gigi Datome ile Bogdan Bogdanovic'in düellosuna da sahne olacak mücadelenin favorisi elbette Sırplar. Ancak tehlikeli skorerlere sahip İtalyanlar da buraya kadar gelmişken sonuna kadar asılacaklardır. Sırbistan boyalı alanda Marjanovic-Kuzmic-Stimac üçlüsünden maksimum katkıyı almaya çalışırken İtalya dışarıdan Melli-Belinelli-Datome triosuyla vurmak isteyecek. Çekişmenin yüksek seviyede olacağını düşünüyorum. Bu doğrultuda Ettore Messina'nın talebeleri 6.5 sayılık handikapın içerisinde kalır gibi geliyor.

Yarı final biletini kimin cebe koyacağı konusunda "takım" olabilme kabiliyeti her daim yüksek olan Sırbistan öne çıkıyor. Handikaplı tercih noktasında da vurgulamaya çalıştığım üzere kolay olmayacaktır, fakat işi bitirme safhasında Bogdanovic ve arkadaşları bir adım öne çıkar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?