İstanbul At Yarışı Tahmini 15 Eylül Cuma 2017

Altılı tahmini 15 Eylül İstanbul koşuları. 1. ve 2. altılı koşu tahminleri ve görüşler. İlk defa koşacak atlar ve daha fazlası...

İstanbul At Yarışı Tahmini 15 Eylül Cuma 2017
İstanbul At Yarışı Tahmini 15 Eylül Cuma 2017 Halis Beyaztaş

Bu İstanbul'da 2 altılı var, 1. Altılı saatler 14:00’ı gösterdiğinde; 1. Koşu ile başlıyor.

1. Koşu

İlk defa koşacak 2 yaşlı İngiliz atlara ait Şart1/Dişi bir mücadele. Sentetik kum piste yer aldığı için, bu tür koşuları orijinlere bakarak yorum yapmakta fayda var. Malones bir Kaneko yavrusu olduğu için bu koşuda ön plana çıkıyor. Ufak kuponlar için banko olarak değerlendirilebilir. Çok at yazmak isteyenler çalışmalarına göre; CHICA LOCA ve LADY LUNA'yı da ekleyebilirler.

2. Koşu

Satış koşusu ile performansı vasat olan safkanlar bizi karşılıyor. Satış koşuları genellikle Türkiye puanlamasının ilk dört atı şeklinde sonuçlanır. Bu yüzden AGF'den ilk dört atı yazarak bu koşuyu geçebilirsiniz.

3. Koşu

Bu koşuda çok iyi bir safkan olduğuna inandığım Kuzen'i banko olarak öneriyorum. Bu safkanı ilk koştuğu günden beri takip ediyorum. Çok iyi bir at olduğuna inanıyorum. Bir takım talihsizlikler yaşayarak, yarış hayatına ara versede; bir yarış gördü ve diğerini kazanarak bu yarışa çok hazır geldi. Uygun kilosu ve yetenekli aprantisi ile kuponlarınıza tek yazabilirsiniz.

4. Koşu

2. Altılının ilk ayağı bizi zorlu bir Handikap 17 koşu karşılıyor. Handikap yarışta tüm safkanların kiloları çok iyi ayarlanmış. Hepsi de formda isimler, hal böyle olunca bu ayağı kapatmak gerekiyor. 

5. Koşu

Güçlerini kanıtlamış 3 yaşlı İngilizlerin mücadelesinde formda 3 ismi ayrımsız yazıyoruz. Bunlar: BABADOĞAN, MOB RULES, KRIS ANGEL

6. Koşu

Zevkli bir mücadeleye ev sahipliği yapacak Cahide Koşu'sunda Nuriş ve Güle Güle'yi yazarak rahat bir yarış izleyebiliriz.

7. Koşu

İlk defa koşacak taylarda yine orijinler göre yorumlarsak: Agresivo tayı QUEEN LEONESSA'yı öncelikle yazmamız gerekiyor. Çünkü Agresivo tayları gerçekten çok iyi koşuyorlar. Daha sonrasında GREEN GÖNEN yavrusu PRINCESS BALOV, Kaneko yavrusu DİABOLİK ve en son olarak da SAMOTHRAKI'yi yazarak bu ayağı geçebiliriz.

8. Koşu

Mavidalga ve Baydarşah mücadelesi birinciyi belirleyecektir.

9. Koşu

Genelde 4 ve yukarı arapların kısa mesafeli koşularında, formda ve bu mesafeyi etkili koşan isimler geliyor. Bu yüzden 1400 metre çimi iyi koşan ve formda safkanları sırası ile değerlendirebilirsiniz. Taşova, Ağacemal, Kavzan ve Kalabalı.

MuhbirHaber.com Tahmin ekibi bol şanslar diler. Meşhur at yarışı yazarı Hasan Saydam'ın dediği gibi:

"At koşar, baht kazanır..."

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?