iPhone 7S Ne Zaman Çıkıyor

Apple, akıllı telefon pazarındaki amiral gemisi iPhone için yeni seriyi tamamlamak üzere. iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'tan sonra şimdi gözler iPhone 7S'e çevrildi.

iPhone 7S Ne Zaman Çıkıyor
iPhone 7S Ne Zaman Çıkıyor Cihan Gazisoft

Teknoloji dünyasının devlerinden Apple, akıllı telefon pazarındaki hareketliliğini ve sürkilasyonunu yavaşlatmamak adına var gücüyle çalışıyor. Kısa bir süre önce iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ile piyasaya çıkan Apple, şimdi de iPhone 7S için harekete geçti.

iPhone 7S Ne Zaman Çıkıyor:
2017 yılının ilk çeyreği için yeni telefonunu piyasaya çıkartmak isteyen Apple, takviminde yaptığı programa uymak ve bu telefonu Mart ayına kadar piyasaya sürmek istiyor. Her zaman olduğu gibi önce nüfus yoğunluğu fazla olan Hindistan ve Çin ile birlikte Amerika'da satışa çıkacak olan iPhone 7S, kısa bir zaman sonra ise Avrupa'da teknoloji markketlerinde yerini alacak.

iPhone 7S Özellikleri:
iPhone 7 ile birlikte su geçirmezlik ve toza dayanıklılık özelliğini telefonlarına yüklemeye başalyan Apple, 7S serisinde de bu özelliğini devam ettirecek. Kulaklık girişinin olmayacağı 7S serisinde, ayrıca kırılmaz ekran özelliği daha da güçlendirilmiş olacak. Güvenlik seviyesini de üst sınırlara doğru taşıyacak olan Apple, 3 veya 4 Gb Ram ve 32 Gb dahili hafıza kapasitesini de yine telefonunda bulunduracak. Kamera özelliğinde 8 Mp ön, 13 Mp arka kamera özelliği bulunduracak olan Apple, siri özelliğini biraz daha etkin olarak kullanıcılarının yararına sunacak.

iPhone 7S Renkleri:
iPhone 7 ile birlikte renk seçeneklerini çoğaltan Apple, 7S serisinde biraz daha aykırı hakreket etmeyi ve değişik renk seçeneklerini de kullanmayı amaçlıyor. Mat kırmızı rengi konusunda neredeyse hem fikir olunan iPhone 7S serisinde, sihay, mat siyah, Gold, Rose Gold, Silver renkleri de yine kullanıcıya seçenek olarak sunulacak.

iPhone 7S Fiyatı:
2016 Yılının sonunda çıkan iPhone 7'lerin fiyatlarında beklenmedik düşüş ve değer kaybına rağmen iPhone 7S serisinde fiyat biraz daha yüksek olacağa benziyor. Apple'nin bu telefon için satış fiyatı olara 4 bin lira civarında taban fiyat belirlerken, 64 Mb depolama alanı için biraz daha yüksek, 128 Gb depolama alanı için biraz daha yüksek ve 256 Gb depolama alanı içinse en yüksek rakamı istemeyi planlıyor. 256 Gb depolama alanlı iPhone 7S için 5 Bin TL gibi bir rkam akıllardan geçiyor.

GSM Operatörleri Tarifeye Ek verecek:
Yüksek rakamlarla kullanıcıların ekonomisini zorlayacağa benzeyen iPHone 7S için en akılcı yöntemse, GSM operatörlerinin tarifeye ek sunacakları imkanlar. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom Avea gibi operatörler bu telefon için tarifeye ek 36 taksit seçeneğiyle müşterilerin karşısına çıkacak.

iPhone 7 iPhone 7 Plus iPhone 7S iPhone 7S ne zaman çıkacak iPhone 7S çıktı mı iPhone 7S özellikleri iPhone 7S özellikleri fiyatı iPhone 7S özellikleri ve fiyatı Apple Turkcell Turkcell iPhone 7S Vodafone Vodafone iPhone 7S T
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?