İbrahim Erkal Öldü Mü ? İbrahim Erkal'ın Durumu Hakkında Açıklama Var

Oturduğu sitenin otoparkında site görevlisi tarafından baygın halde bulunan İbrahim Erkal'ın çok ağır beyin kanaması geçirdiği açıklandı. Ünlü sanatçının durumu hakkında bilgiler haberimizde...

İbrahim Erkal Öldü Mü ? İbrahim Erkal'ın Durumu Hakkında Açıklama Var
İbrahim Erkal Öldü Mü ? İbrahim Erkal'ın Durumu Hakkında Açıklama Var

İbrahim Erkal oturudğu sitnin otoparkında bu sabah saatlerinde baygın halde site görevlisi tarafından bulundu. Site görevlisi hemen polis ve ambulansa haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri ünlü sanatçıyı hemen hastaneye kaldırıldı. Yapılan ilk açıklamaya göre İbrahim Erkal çok ağır bir şekilde beyin kanaması geçiriyor ve durumu çok ağır. 

SEVENLERİ HASTANEYE AKIN ETTİ

Hemen Beşiktaş'ta özel bir hastaneye sevk edilen İbrahim Erkal hastaneye gelir gelmez ameliyata alındı. Durumunun ağır olduğu ve yoğun komada olduğu açıklanan ünlü sanatçının sevenleri ve yakınları hastaneye akın etti.Doktorlardan gelecek açıklamayı bekleyen yakınları gelen açıklama ile hüzne boğuldu. Doktorlardan yapılan açıklamaya göre İbrahim erkal'ın kurtulma şansı yüzde bir olarak açıklandı. Sevenlerini yasa boğan bu haberden sonra ameliyatın bitmesini beklendi. 

EŞİ VE ÇOCUKLARI HER ŞEYE HAZIRLIKLI

Ünlü sanatçının eşi ve çocukları da hastaneye geldi. Eşinden yapılan ilk açıklamada her şeye hazırlıklı bekliyoruz oldu. Ameliyatı biten ünlü sanatçının doktorları çok zorlu bir 72 saate girildiğini söyledi. Ünlü sanatçı İbrahim erkal 12 gün önce baba olmuştu. Son çocuğuna çok bağlandığını söyleyen yakınları hastaneyi bir an olsun terk etmiyor. Yakınları doktorlardan gelecek haberleri bekliyor.

FACEBOOK SAYFASINDAN PAYLAŞIM

İbrahim Erkal'ın resmi facebook sayfasndan da zaman zaman ünlü sanatçının durumu ile ilgili paylaşımlar yapılıyor. En son yapılan paylaşımda ünlü sanatçının ameliyattan çıktığı ve zorlu bir 72 saate girildiği yazıldı. Facebook sayfasından ünlü sanatçı için dualar paylaşıldı ve herkesin dua etmesi istendi.

İBRAHİM ERKAL'IN SAĞLIK DURUMU İLE İLGİLİ DETAYLAR HABERİMİZDE...

ibrahim erkal ibrahim erkal sağlık durumu ibrahim erkal ödlü mü ibrahim erkal son durum ibrahim erkal haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?