Hyundai fiyatları bütçenize uygun

Hyundai, araç sahibi olmak isteyenlere özel fiyatlar ve avantajlarla büyük imkanlar sunuyor.

Hyundai fiyatları bütçenize uygun
Hyundai fiyatları bütçenize uygun

Yılın son günlerine yaklaştık ve araç sahibi olmak isteyenler fiyat araştırmasına, araba markalarına ve modellerine bakıyor. En iyisini en uygun fiyat ve imkanlarla almak isteyenleri düşünün Hyundai 31 Aralık’ta sona erecek büyük fırsatların sunulduğu kampanyalar yaptı.

Hyundai araç almak isteyenlere sağlanan avantajlar saymakla bitmiyor. Öncelikle araç sahibi olmak isteyenler, Hyundai kampanyalarına katılmaları durumunda Hyundai yetkili servislerinde ve sadece Blue Card sahipleri için silecek süpürgesi, akü ve antifirizde yüzde 20 parça indirimi olacak.

2 yıl ve üzeri yetkili servis ziyareti yapmamış müşteriler 3 bin Blue Puan kazanacak.  Hak edilen Blue Puan kampanya bitiminde Blue Card'ınıza yüklenmiş olacak.

Kampanya süresinde servis harcaması yapan Blue Card sahipleri Jolly Tur'dan erken kış rezervasyon indirimine ilave yüzde 5'e varan indirimden yararlanabilecek.

Jolly Tur kampanyası, Jolly Tur merkez ofislerinde geçerlidir. Servis fatura tutarı KDV dahil 399 TL ile üzeri olan müşterilere Kışlık Bakım Seti hediye edilecek. Kışlık Bakım Seti, cam buğu önleyici, yağmur kaydırıcı, temizlik bezi ve polarlı buz kazıyıcıdan oluşmakta olup setler stoklarla sınırlı.

Hyundai, araç sahibi olmak isteyenlere ÖTV farkından daha çok avantajlar sunuyor. 7500 TL’ye varan avantajların yanı sıra yüzde 0 faiz fırsatı sunuyor. Hyundai, 39 bin TL’den başlayan fiyatlarla değişik modellerini satışa sunuyor.

 

 

hyundai otomobil kampanya mavi blu kart hyundai fiyat
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?