Halit Akçatepe Son Yolculuğuna Uğurlanıyor

Yılların eskitemediği oyuncu izleyen herkesin yüzünde mutlaka bir tebessüm bıraktıran usta sanatçı Halit Akçatepe tedavi gördüğü hastahanede hayatını kaybetti.

Halit Akçatepe Son Yolculuğuna Uğurlanıyor
Halit Akçatepe Son Yolculuğuna Uğurlanıyor

Acı haber bugün akşam saatlerinde geldi. Yılların sanatçısı usta oyuncu Halit Akçatepe namı diyar Güdük Necmi tedavi gördüğü hastahanede yaşamını yitirdi. Usta oyuncunun doktorları tarafından yapılan açıklamalarda usta oyuncunun tedavi gördüğü hastahanede kalp kirizi geçirdiği ve sonrasında hayatını kaybettiği söylenildi. 

1938 doğumlu usta oyuncu Halit Akçatepe bri çok dizi ve filmlerde rol almıştır. Bunlardan en akılda kalıcıları ise şüphesiz diğer bir usta oyuncu Kemal Sunla ile oynadıkları filmler. ÖZellikle Hababam Sınıfı serisi ile herkesin yüzünü güldüren Halit Akçatepe bu kez herkesi ağlattı. 5 yaşında kamera karşısına geçen Halit Akçatepe 100 ü aşkın dizi ve filmde rol almıştır. Halit Akçatepe bu film ve diziler ile 2011 yılında yaşam boyu onur ödülüne layık görülmüştür. 

Özel hayatında ise iki evlilik yapan usta oyuncunun üç çocuğu bulunuyor. 

'' SANAT DÜNYASI YASTA ''

Sanat dünyasını yasa boğan bu haber saat 18:00 civarında geldi. Usta oyuncu son röportajlarında benim ne kadar sevildiğimi cenazemde göreceksiniz demişti. Bugün ise bütün sevenleri hastahaneye akın etti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'da taziye mesajı yayınlayarak Halit Akçatepe her zaman sevgiyle yad edilecektir dedi. Usta oyuncunun cenazesinin ise Karacaahmet mezarlığına defnedileceği açıklandı. Defin işlemlerinin ise ne zaman yapılacağı hakkında bir açıklama yapılmadı. 

Tutku SARI

halit akçatepe güdük necmi halit akçatepe öldü güdük necmi öldü halit akçatepe haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?