Gürültülü Çalışan Çamaşır Makinesi İçin Profesyonel Çözüm

Yeni teknolojiyi içeren çamaşır makineleri daha düşük seviyedeki ses kapasitesi ve yüksek yıkama kalitesi ile yaşam alanlarında bayanların çamaşır yıkama işlemlerini en az hızlı ve kolay şekilde gerçekleştirebilmeleri kadar modern standartlardan faydalanabilmesine yardımcı oluyor.

Gürültülü Çalışan Çamaşır Makinesi İçin Profesyonel Çözüm
Gürültülü Çalışan Çamaşır Makinesi İçin Profesyonel Çözüm Halis Beyaztaş

Yeni teknolojiyi içeren çamaşır makineleri daha düşük seviyedeki ses kapasitesi ve yüksek yıkama kalitesi ile yaşam alanlarında bayanların çamaşır yıkama işlemlerini en az hızlı ve kolay şekilde gerçekleştirebilmeleri kadar modern standartlardan faydalanabilmesine yardımcı oluyor. Mevcut gereksinimlere göre sürekli olarak yenilenmeye devam eden çamaşır makinesi teknolojisini yakından takip eden Sarıgazi Arçelik Servisi merkezi tarafından, çamaşır makinelerinde karşı karşıya kalınabilen çok gürültülü çalışma sorununa ilişkin olarak da profesyonel çözümler oluşturuyor. Yenilikçi tasarımları ile daha düşük seviyede yıkama sesi çıkartan çamaşır makinesinin normal olmayacak biçimde ve boyutta sesler çıkartarak, yıkama fonksiyonunu yerine getirmeye başlaması durumunda mutlaka profesyonel müdahale desteğine başvurulması gerekliliğini oluşturmaktadır.

 

 Arçelik markalı çamaşır makinesinin çok gürültülü çalışma problemine ilişkin olarak 7 gün 24 saat kesintisiz olarak erişim imkanının bulunduğu Samandıra Arçelik Servisi merkezinin iletişim hattı üzerinden profesyonel servis onarım hizmetlerinden yararlanılabiliyor. Arçelik markasının çamaşır makinesi teknolojisini yakından tanıyan ve olası arızalanmalarına ilişkin olarak deneyim sahibi olan teknik personeller tarafından çamaşır makinesinin gürültülü çalışması sorununa yönelik olarak da profesyonel müdahaleler, yerinde ve en hızlı şekilde gerçekleştiriliyor. Bu doğrultuda bölgede her zaman hazır durumda bulunan tam teşekküllü gezici servis araçlarında olan profesyonel teknik ekipler, kısa süre içerisinde ilgili adrese ulaşabiliyor.

 

Bu şekilde gerekli olan arıza onarım çalışmalarına en kısa süre içerisinde başlayan Arçelik Servisi merkezinin uzman ekipleri ilk olarak makine tambur yatak rulmanlarında arıza olasılığını değerlendirerek, makinenin motor ve kasnak arasındaki kayışı çıkartarak, tamburu elle çevirmekte ve gürültünün yatak rulmanlarından gelmesi durumunda yatak keçe ve rulmanlarını değiştirmektedir. Ayrıca tambur yatak gövdesinde gevşeme olup, olmadığı, yıkama motoru rulmanlarının arızalı olup, olmadığı, kazan ve tambur arasında yabancı madde kaçıp, kaçmadığı, rezistansın sabit kalıp, kalmadığı, amortisör arızası olup, olmadığı kontrol edilir. Arızalı olduğu belirlenen parçalarda ise doğrudan orijinal Arçelik yedek parçası ile değişim işlemi uygulanır. Yerinde gerçekleştirilen bu müdahaleler ile çamaşır makinesinin en kısa süre içerisinde yeniden normal şekilde bir çalışma gerçekleştirebilir ve yıkama fonksiyonunu sorunsuz şekilde yerine getirebilir duruma gelmesi sağlanabilmektedir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?