Gazi Soğutma - Soğutma Sistemleri

Soğutma grubu anlamına gelen chiller cihazları, ısı aktarımı yapabilen cihazlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Son zamanlarda hava soğutmalı chiller cihazlarının yanı sıra su soğutma cihazları da sık sık tercih edilmektedir.

Gazi Soğutma - Soğutma Sistemleri
Gazi Soğutma - Soğutma Sistemleri Mesut ozkan

Soğutma Grubu Çeşitleri

Soğutma grubu anlamına gelen chiller cihazları, ısı aktarımı yapabilen cihazlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Son zamanlarda hava soğutmalı chiller cihazlarının yanı sıra su soğutma cihazları da sık sık tercih edilmektedir. Bu cihazlar sahip olduğu özelliklere ve büyüklüklerine göre gruplara ayrılmaktadır.

Bu cihazların bazıları daha küçük ve kullanışlı olarak bilinirken bazıları daha büyüktür. Bu cihazlar genelde daha geniş ve büyük alanlarda kullanılmaktadır. Cihazların sahip oldukları kapasitede özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Su soğutma grubu genelde hava soğutmanın yeterli olmadığı alanlarda devreye girmektedir. Bu sistemlerde genelde ısıyı taşıma görevi suya düşmektedir. Su soğutma cihazlarını diğerlerinden farklı kılan bazı özellikler bulunmaktadır. Suyun ısı iletkenliği havaya göre çok daha fazla olduğu için daha etkili olarak karşımıza çıkmaktadır. Soğutma grupları, su kulesi, chiller, yağ eşanjörü ve hava soğutmalı chiller gibi birçok ürüne ulaşabileceğiniz firmalar bulunmaktadır. Bu firmalardan biri de Gazi Soğutma olarak bilinmektedir. Bu firma ile iletişime geçmeniz durumunda istediğiniz ürüne kolay bir şekilde ulaşabilir ve satın alabilirsiniz.

chiller su soğutma grubu hava soğutmalı chiller
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?