Fiat Egea’ya 695 TL taksitle sahip olabilirsiniz

Fiat otomobil sahibi olmak isteyenlere Aralık ayında birbirinden farklı ve uygun fiyatlarla fırsatlar sunuyor. Hatta 695 TL taksitle otomobil almanızı sağlıyor

Fiat Egea’ya 695 TL taksitle sahip olabilirsiniz
Fiat Egea’ya 695 TL taksitle sahip olabilirsiniz

Araba almanın tam zamanıdır. Yılın son ayında otomotiv üretici firmalar birbirinden uygun fırsatları otomobil sahibi olmak isteyenleri sunuyor. Fiat Egea’ya sahip olmak için çok kolay. Fiat, bu marka otomobili alacaklara 695 TL taksit imkanı sunuyor. Üstelik ÖTV farkı da şirketten.

Yılsonu çattı geldi. Hala düşündüğünüzü arabayı alamadınız mı? Yada istedğiniz araba ile ilgili fiyat ve ödeme sorunumu vardı. İşte aralık ayında bütün yılın en iyi otomotiv fiyatları ve kampanyaları yapılıyor. Tam da bu indirimler ve imkanların sunulduğu dönemde araba alabilirsiniz.

Fiat, araba almak isteyenlere değişik modellerinde uygun fırsatlar sunuyor. En çok tutulan otomobillerinden birisi olan Fiat Egea’ya çok cazip fırsatlarlada sahip olabilirsiniz.

2016 yılının son ayında Egea Sedan araçlara sahip olmak isteyenler için çok uygun fiyat 54.900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Ayrıca 695 TL’den başlayan taksit imkanlarıyla bu araca sahip olabilirsiniz.

Fiat, bu araca sahip olmak isteyen müşterilerine ayrı bir fırsat daha sunuyor. ÖTV’den etkilenen Egea Sedan araçlarda, ÖTV farkını karşılıyor. En önemli fırsatlardan birisi de Egea Sedan alanlar, isterlerse 25.000 TL’yi 20 Ay sıfır faiz fırsatı ile de ödeyebilirler.

Yüzde 100 tarzınızı yansıtan FIAT 500 ailesinde de birbirinden cazip fırsatlar Aralık ayında satış noktalarında devam ediyor. Fiat 500 Cabrio, “FIAT 500 Fiyatına FIAT 500C Kampanyası” Aralık ayında sürüyor.

500X araçlarda 6.500 TL değerinde “Düz Vites Fiyatına Otomatik Vites” ve 500L araçlarda 7.500 TL’ye kadar varan “Tüm Opsiyonlar Hediye” kampanyalarıyla önemli fırsatlar sunuluyor.

Eğer araç  sahibi olmak istiyorsanız, mutlaka ama mutlaka Fiat modellerine bakın. Mutlaka araç almadan önce Fiat showroomlarına uğrayın. Fırsatlardan yararlanın.

 

 

 

fiat fiat egea kampanya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?