FETÖ'nün Yeni Kanalı MC EU TV Yayında!

FETÖ'ye ait bir çok kanal 17 - 25 Aralık ve beraberindeki süreçte kapatıldı. Farklı alternatifler deneyen FETÖ üyeleri, yeni kanallar açarken, en son 15 Temmuzda gerçek yüzlerini gösterdikleri an, tüm kanalları, kurumları ve gazetelerine el konuldu. Ama FETÖ boş durmayıp yeni uydu kanalını açtı. MC EU TV yayın hayatına başladı.

FETÖ'nün Yeni Kanalı MC EU TV Yayında!
FETÖ'nün Yeni Kanalı MC EU TV Yayında! Musa Tunca

15 Temmuz kanlı darbe girişiminin ardından ülkede FETÖ adına hiç bir kurum, kuruluş bırakılmayıp, FETÖ üyeleri de işlerinden atılıp, cezaevlerine konulurken, yurtdışına bir çok FETÖ üyesi kaçtı. Sadece Almanya'da 150 bin FETÖ iyesinden bahsediliyor. Almanya'da örgütlenen FETÖ, bir televizyon kanalı açtı. Almanya üzerinden açılan MC EU TV, yayın hayatına devam ediyor.

STV VE IRMAK TV KARIŞIMI

MC EU TV FETÖ'nün tek bir kanalı olduğu için, eskiden olan bir çok kanalının karışımı bir kanal ile karşımızda. Irmak TV'de yayınlanan Fethullah Gülen'in sohbetleri MC EU TV'de de yer alıyor. Bununla birlikte eski STV dizi ve programları da kısmi olarak bu kanalda yayınlanıyor. 

MC EU TV, Avrupa uydusuna bağlı olduğu için TÜRKSAT tarafından engellenemiyor. Bununla birlikte TÜRKSAT uydusuna sahip kişiler tarafından da izlenemiyor. Bu sebeple çok büyük bir sorun teşkil etmese de internet üzerinden yapılan yayınları herkes izleyebilme ihtimaline karşı MC EU TV internet sitesinde de erişim yasağı konuldu. 

Bu konu ülkemiz tarafından takip edilirken, FETÖ'ye en ufak tolerans geçilmemeye çalışıyor.

mc eu tv canlı yayın mc eu tv izle fetö kanalı mc eu tv hotbird mc eu tv can yayın
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?