Fenerbahçe Müzesinde Hırsızlık Girişimi

Bir şahıs, Fenerbahçe Müzesi'ndeki şampiyonluk kupalarından birini çalmaya çalışırken güvenlik güçleri tarafından yakalandı.

Fenerbahçe Müzesinde Hırsızlık Girişimi
Fenerbahçe Müzesinde Hırsızlık Girişimi Cihan Gazisoft

Bir şahıs, Fenerbahçe Müzesi'nde muhafaza edilen şampiyonluk kupalarından birini cam kabini başıyla kırdıktan sonra kupayı çalmaya çalışırken güvenlik görevlileri tarafından yakalandı. Edinilen bilgiye göre olay saat 10.35 sıralarında meydana geldi. Fenerbahçe stadındaki Fenerium mağazasının bitişiğinde bulunan müzeye gelen bir kişi başıyla kupaların muhafaza edildiği kabinin camını kırdı.

Kupalardan birini alan H.Ş., uzaklaşmaya çalışırken güvenlik görevlileri tarafından yakalandı ve gözaltına alındı Olaydan sonra müzenin girişine "tadilat var" tabelasının konulduğu ve müzenin ziyaretçi girişine kapatıldığı görüldü.

Olayla ilgili olarak Fenerbaçe kulübü bir açıklama yaparak, olayı kamuoyu ile paylaştı. Kulüpten yapılan açıklamada, "Sabah saatlerinde bir şahıs ziyarete açık olan müzeye giriyor. Müzede bir tur atıp 2010-2011 sezonu şampiyonluk kupamızın olduğu bölmeye gidiyor. Camı zorlayıp kırılmasını sağlıyor ve kupayı alırken stat güvenliği tarafından tespit edilerek gerekli adli işlemler için resmi güvenlik birimlerine teslim ediliyor."

Fenerbahçe Fenerbahçe Müzesi Fenerbahçe Şampiyonluk Kupası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?