Elektronik Sigara’yı Normal Sigaradan Daha İyi Yapan 5 Şey

Elektronik Nargile mi size kalmış ama kesin olan bişi varsa oda Normal sigaradan daha yararlı ve sağlıklı olduğu. Gerek araştırmalar gerek doktorlar olsun neredeyse hepsinin önerisi elektronik sigaradır şimdi konunun asıl olayına gelelim NEDEN?

Elektronik Sigara’yı Normal Sigaradan Daha İyi Yapan 5 Şey
Elektronik Sigara’yı Normal Sigaradan Daha İyi Yapan 5 Şey

Elektronik Sigara mı dersiniz Elektronik Nargile mi size kalmış ama kesin olan bişi varsa oda Normal sigaradan daha yararlı ve sağlıklı olduğu. Gerek araştırmalar gerek doktorlar olsun neredeyse hepsinin önerisi elektronik sigaradır şimdi konunun asıl olayına gelelim NEDEN?

 

1- Dişlerinizin Dostu!

 

Elektronik Sigara ya da Elektronik Nargile içinde kimyasallar bulundurmadığı için dişlerinizde tartar, leke bırakmaz haliylede dişiniz sararmaz ve sağlığınızı tehdit etmez. Tütün yakıldığında açığa bir sürü kimyasal ve zararlı madde ortaya çıkar ağzınıza verdiği zararı tahmin edemezsiniz.

 

2- En Ekonomik Olan Elektronik Sigara!

 

Elektronik sigaraların değişmesi gereken bölümleri vardır. Elektronik sigara likitleri olsun, atomizer/coil olsun topu topuna 1-2 bölümü vardır. bunları da 2-4 hafta arasında değiştirmeniz gerekiyor ve bu gereken parçalar size normal sigaradan daha ucuza patlar şu günlerde 1 paketi 13-17TL arası değişen sigaralar’a para vermekle uğraşmazsınız.

 

3- Kötü ve Tiksindirici Kokulara Elveda!

 

Sigara içenler belki fark etmez ama içmeyenler çok iyi bilir sigaranın ne kadar kötü bir kokusu olduğunu. Ayrıca bu kokunun boğazınıza, üstünüze ve ağzınıza sindiğini düşünürsek iğrenç bir kokudur. Elektronik sigara, likitlerindeki aromalar ile istediğiniz gibi kokmanıza olanak sağlıyor muzlu kek gibi koktuğunuzu düşünsenize ya da kurabiye gibi hatta evinizin kurabiye gibi koktuğunu.

 

4- İzmarit Yok Ve Kül Tablasına Gerek Yok!

 

Sigaralar bittiğinde izmaritleri genelde yere atılıyor ve bunlarda çevreye zarar veriyor, gittiğiniz mekanlarda da kül tablası aramanıza da gerek kalmıyor. Sağlığınıza yararlı olduğu gibi çevrenizede yararlı.

 

5- Nargileyi Bile Geçen Yoğun Duman

 

Nargile’yi yoğun dumanı sevenler için belkide en iyi yanlarından birisi budur. Duman yoğunluğu nargileyi bile geçiyor hem farklı tatları var hemde dumanı nargileyi bile geçiyor

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?