Efsaneleşen Seksenler Dizisi Final Yaptı

Efsane diziler arasında yerini alan TRT ekranlarında yayınlanan Seksenler dizisi final yaptı. Dizinin finali mutlu sonla bitti. Sevenler kavuştu herkesin yüzü güldü. Seksenler dizisi finali ile ilgi detaylar ;

Efsaneleşen Seksenler Dizisi Final Yaptı
Efsaneleşen Seksenler Dizisi Final Yaptı

Trt ekranlarında yayınlanan ve herkesin beğenisini toplayan seksenler dizisi final yapıyor. 2012 senesinde yayın hayatına başlayan dizi tam 5 yıldır yayında. Bu 5 yıl içerisinde bir çok izleyici kitlesine ulaşan dizi kaliteli yapımlar arasına girmeyi de başardı. Usta oyuncu kadrosu ve sürekli yenilenen konular ile 80 li yılları işleyen dizi de sona gelindi. Herkesi güldürmeyi başaran dizi finali de mutlu sonla yapıyor. 

#Dizinin finalinde sevenler kavuşuyor ;

Elvan ve Şahin'i bilmeyen yoktur. Elvan ve Şahin sonunda muradına eriyor ve evleniyorlar. Dizinin finalinde bir çok düğün bizi bekliyor bunlar Butik Ali ve Dilek, Nazlı ve Niyazi. Dizinin finalinde meydanda toplu bir düğün yapılıyor. Kahveci Mesut ve Yıldız'da nikah tazeliyor. Bu eğlenceli final ile son bölümde de izleyicilere keyifli bir veda edecek olan Seksenler dizisinde Çağatay ile Funda'da evlilik yolunda ilk adımlarını atacak.

#Butik Ali Sonunda Başarıyor ;

Sürekli değişik işlere atılan fakat başarılı olamayan Butik Ali su işine giriyor ve bu işte başarılı oluyor. Butik Ali su işi ile zengin olacak ve mutlu sona ulaşacak. Butik Ali su işi sayesinde hem iş hem de aşk hayatında mutlu sona ulaşacak.

Bunların yanı sıra Kasap Bahtiyar ve kardeşi Sinan ise memleketleri Adana'ya dönmeye karar veriler.

seksenler final seksenler dizisi final seksenler dizisi son blüm
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?