Denny Kwan Çok Seksi Olduğu İçin Filmlerde Rol Alması Yasaklandı

Bazen öyle haberler görüyoruz ki çok şaşırtıcı olabiliyor. Bu haberlerden biri de Kamboçya'dan geldi. Kamboçya'da 24 yaşındaki Denny Kwan adlı oyuncu seksi olduğu gerekçesi ile 1 yıl boyunca hiç bir yapımda rol alamayacak.

Denny Kwan Çok Seksi Olduğu İçin Filmlerde Rol Alması Yasaklandı
Denny Kwan Çok Seksi Olduğu İçin Filmlerde Rol Alması Yasaklandı
Haberin galerisi için tıklayın!

Bazen öyle haberler geliyor ki yok artık diyebiliyoruz. Ülkemizde sık sık karşılaştığımız bu ilginç haberlere bir örnekte Kamboçya'dan geldi. Haberi okuduğunuzda yok artık daha neler bile diyebilirsiniz. Yaklaşık 15 milyon nüfusa sahip olan ülkede bir oyuncu ve bu oyuncu seksiliği ile ön plana çıkıyor. Fakat bu seksilik oyuncunun başına bela oldu. 24 yaşındaki oyuncu Denny Kwan seksiliği yüzünden Kamboçya hükümetinden ceza aldı. 

Bir yıl boyunca hiç bir yapımda rol alamayacak ;

24 yaşındaki Denny Kwan instagram hesabından paylaştığı seksi fotoğraflar ile biliniyor. Kamboçya'da ünlü bir oyuncu olan Denny Kwan'ın başı seksiliği yüzünden derde girdi. Kamboçya hükümeti 24 yaşındaki seksi oyuncu Denny Kwan'a seksiliği yüzünden bir boyunca hiç bir yapımda rol almama cezası verdi. Cezanın nedeni ise Denny Kwan'in ülkede görev yapmakta olan devlet görevlilerinin saygınlıklarını göz önüne alarak giyim şartlarına uygun davranmaması olarak gösterildi. Denny Kwan ise cezaya sessiz kalmadı. Büyük bir haksızlık olduğunu dile getiren Denny Kwan cezayı saçma bulduğunu dile getirdi. 

Her yerde karşımıza geliyor ;

Verilen cezanın ilginç olması ise bu tür oyuncularının hemen hemen her ülkede karşımıza çıkması. Oyuncuları geçtim hemen hemen her ülkede erotik sahneli filmler var. Yani bu oyuncu istediği her sahnede rol alabilir bu bir özgürlüktür istediği gibi giyinebilir. Bu karar Kamboçya kadın hakları tarafından cinsiyetçi yaklaşım olarak değerlendirildi ve kınandı. 

Denny Kwan çok seksi olduğu için 1 yıl boyunca filmlerde rol alamama cezası aldı

kamboçya Denny Kwan Denny Kwan resimleri Denny Kwan instagram hesabı Denny Kwan kimdir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?