Bulaşık Makinesinin Programı Takılıyor ve İlerlemiyor

​Bulaşık makineleri mutfaklarda başta bayanlar olmak üzere herkesin işini kolaylaştırmaktadır. Bu yüzden de günümüz modern yüzyıl dünyasında mutfaklarda en sık şekilde kullanılan beyaz eşya teknolojilerinden birisi olan bulaşık makineleri,

Bulaşık Makinesinin Programı Takılıyor ve İlerlemiyor
Bulaşık Makinesinin Programı Takılıyor ve İlerlemiyor Mesut ozkan

 

Bulaşık makineleri mutfaklarda başta bayanlar olmak üzere herkesin işini kolaylaştırmaktadır. Bu yüzden de günümüz modern yüzyıl dünyasında mutfaklarda en sık şekilde kullanılan beyaz eşya teknolojilerinden birisi olan bulaşık makineleri, her ne kadar ilk dönemlerinde lüks bir beyaz eşya teknolojisi olsa da zaman içerisinde yaşanan teknolojik gelişim ile birlikte çok kısa süre içerisinde temel gereksinim sınıfındaki beyaz eşya teknolojilerinden birisi konumunda kendisine yer bulmayı başardı. Bu çerçevede de üstün fonksiyon özelliklerine sahip olan yeni nesil bulaşık makinelerinde zaman içerisinde yoğun kullanım, kullanım hataları ve daha pek çok etkenden kaynaklı olarak meydana gelebilen makine çalışmasına karşın, program ilerlememesi sorunu için ihtiyaç duyulan profesyonel servis desteği Kaynarca Arçelik Servis merkezi tarafından dünya standartlarında sunuluyor.

Bulaşık makinesinin normal kullanımı esnasında karşı karşıya kalınabilen makine çalışırken, yıkama programının ilerleme göstermemesi ile ilgili olarak alanlarında uzman Arçelik Göztepe Servis merkezi tarafından hızlı ve etkin şekilde çözümler sağlanıyor. Bu çerçevede de bulaşık makinelerinde görülebilen yaygın arızalanmalardan birisi olan makine çalışıyor ancak yıkama programı ilerlemiyor sorunu için Arçelik bulaşık makinesi teknolojisini yakından tanıyan ve oluşabilecek arızalar ile ilgili olarak deneyim sahibi olan uzman teknik personeller tarafından 4 olası arıza değerlendirilmektedir. Bulaşık makinelerinde bulunan 4 farklı mekanik parçadaki bir arızalanma yaşanması durumunda makinenin yıkama programını ilerletebilmesi mümkün olmayabiliyor.

Bu çerçevede de Bostancı Arçelik Servisi uzman teknik ekipleri tarafından bulaşık makinesinde öncelikli olarak program aygıtı arızası değerlendirilerek, program aygıtı kontrol edilir ve arızalı olması halinde orijinal yedek parçasıyla değiştirilir. İkincil olarak ise program aygıtının ayar düğmesinde sıkışma meydana gelmiş olabilir ki bu durumda basit bir müdahale ile sıkışma ortadan kaldırılır ve oluşumu engellenir. Üçüncül olarak ise termostat parçasında kontroller yapılır ve eğer arızalı ile yenisi ile değişimi yapılır. Son olarak ise bulaşık makinesindeki en önemli parçalardan birisi olan ısıtıcı yani rezistans kontrol edilir ve arızalı olması durumunda yenisi ile değişimi gerçekleştirilir. Bu parça değişimlerinde sadece orijinal Arçelik yedek parçası kullanılması da bulaşık makinesinde arıza onarım hizmetinin en yüksek kalite standartlarına sahip olurken son derece ekonomik olmasını da sağlıyor.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?