Beyaz Show Ayşe Öğretmen Kararı Açıklandı

Beyaz Show'a bağlanıp Çocuklar ölmesin konuşması yapan Ayşe öğretmenin davasında karara varıldı. Büyük bir yankı uyandıran Ayşe Öğretmen duruşmada da aynı konuşmayı yaptı.

Beyaz Show Ayşe Öğretmen Kararı Açıklandı
Beyaz Show Ayşe Öğretmen Kararı Açıklandı

Beyaz Show'a bağlanıp yaptığı konuşma ile herkesi ayaklandıran Ayşe öğretmen davasında karara varıldı. Ayşe öğretmen doğu bölgesinde sokağa çıkma yasakları olduğu sırada Beyaz Show'a bağlanıp yasaklar hakkında konuşan ve çocuklar ölmesin diyen öğretmen Ayşe Çelik mahkemede de aynı konuşmayı yaptı. Öğretmen Ayşe Çelik ile birlikte destek için kendini ihbar eden 38 kişi de yargılandı. Ayşe öğretmen ve 38 kişi eksiksiz duruşma salonunda yer aldı. 

KARA AÇIKLANDI

Ayşe öğretmen davası bugün sonuca vardı. Ayşe öğretmen hakkında dördüncü duruşma sonrasında 1 yıl 3 ay hapis cezası verildi. Ayşe Çelik durşmada söz alarak Beyaz Show'da söylediği sözlerin aynısını duruşmada da dile getirdi. Ayşe Çelik konuşmasında savunma yapmıyorum beyanda bulunuyorum diyerek sözüne başladı ve devamında şunları dedi. 

'' SUÇ İŞLEDİĞİMİ DÜŞÜNMÜYORUM ''

Ayşe öğretmen konuşmalarında savcılıktan hakkımdaki suçlama ile ilgili savunma istendi. Belirtmek isterim ki ben suç işlediğimi düşünmüyorum diyen Ayşe öğretmen TV programında yaptığım konuşmanın suç olmadığını düşdündüğüm gibi kendimi de bir sanık olarak görmüyorum dedi. Ben kendi iç sesimi dinleyerek mağduriyetlerimi dile geitrdim fakat bir kısım medya ve yargı eliyle mağdur edildim dedi. 

Ayşe Çelik Beyaz Show'da söylediği sözleri tekrar dile getirdi. 

'' TEKRAR EDİYORUM ÇOCUKLAR ÖLMESİN ''

“Sayın Başkan; Nice kuzu ile kurt hikayesi vardır. Kuzu masumiyeti, kurt ise ard niyetli muktediri işaret eder bu hikayelerde. Derenin aşağısında su içen kuzuya, derenin yukarısında bulunan kurdun ‘neden suyumu bulandırıyorsun!' demesine benziyor velhasıl halimiz. Kuzunun ne cevap vereceğinin bir önemi yoktur. Maksat kuzuyu yeme ve familyasına mesaj vermedir esasen. Bu dava ile de maksat hasıl olmuş galiba. Kuzu yenmiş, familyaya mesaj verilmiştir.

“Masumiyetime inanan ve sözlerimi sahiplenen bilim insanı, siyasetçi, aydın, sanatçı, hukukçu dostlara teşekkür ederken hala da güncel bir çığlık olduğunu düşündüğüm o sözlerimi tekrar ediyorum; Sessiz kalmayın. İnsan olarak biraz daha hassasiyetle yaklaşın. Görün, duyun ve artık bize el verin. Yazık; insanlar ölmesin, çocuklar ölmesin, anneler ağlamasın!”

ayşe çelik ayşe öğretmen ayşe öğretmen davası ayşe öğretmen cezası ayşe öğretmen çocuklar ölmesin ayşe öğretmen haberleri beyaz show ayşe öğretmen ayşe öğretmen beyaz show
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?