Bedelli Askerlik Çıkıyor Mu? Erdoğan’dan Net Yanıt! 16. 09.2017

Ara ara sürekli gündeme gelen bedelli askerlik konusunda, bedelli askerlik bekleyenlere bir yanıt da Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan geldi. Bedelli askerlik konusunda son durum ne? 16. 09.2017

Bedelli Askerlik Çıkıyor Mu? Erdoğan’dan Net Yanıt! 16. 09.2017
Bedelli Askerlik Çıkıyor Mu? Erdoğan’dan Net Yanıt! 16. 09.2017 Halis Beyaztaş

Ara ara sürekli gündeme gelen bedelli askerlik konusunda, bedelli askerlik bekleyenlere bir yanıt da Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan geldi. Bedelli askerlik konusunda son durum ne?
Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı basın toplantısında, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Barzani’nin gerçekleştirmeyi planladığı bağımsızlık referandumu hakkında konuşan Erdoğan, 22 Eylül’de Barzani referanduma tepkimizi görecektir dedi.
BEDELLİ ASKERLİK KONUSUNDA NET YANIT
Bedelli askerlik bekleyenler için gazeteciler ara ara her fırsatta, hükümet kanadına soru yöneltse de, çok fazla umut verici bir cevap kimseden alınmadı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a da bu konu sorulduğunda, gündemlerinde bedelli askerlik olmadığını, gençleri askere beklediklerini ifade etti.
DAHA ÖNCE DE TEKRAR TEKRAR SÖYLENMİŞTİ
Milli Savunma Bakanı, Başbakan gibi her mecraya bedelli askerlik konusu açılmıştı. Başbakan Binali Yıldırım bir ara 1 ay sonra bedelliyi gündeme alacağız derken, 1 ay geçtiğinde, böyle bir konu gündemimiz de yok diyerek, herkesin hevesini kursağında bırakmıştı.
KILIÇDAROĞLU’NUN OĞLU DA ASKERDE
Kısa süre önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun oğlu da askere gitti. Normalde bedelli askerlik bekleyebilirlerken, Kılıçdaroğlu, oğlunun normal bir er gibi askere gitmesini istedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?