Arjantinli yıldız futbolcu Carlos Tevez evlenirken soyuldu

Arjantinli yıldız futbolcu Carlos Tevez, dünya evine girerken ilginç bir olay yaşadı. Evine hırsız girdi.

Arjantinli yıldız futbolcu Carlos Tevez evlenirken soyuldu
Bu içerik 262 kez okundu.

Ünlülerinde başına gelebilecek olaylardan birisi hırsızlıktır. Arjantinli ünlü futbolcu Carlos Tevez’de bu sıkıntıyı yaşayan son yıldız oldu. Futbolcu evlendiği gün soyuldu. 

Arjantinli futbolcu Carlos Tevez, evlendiği gün evine hırsız girdiğini öğrendi. Sonradan bilgi sahibi olan yıldız oyuncunun, hırsızlık sonrasında neleri çalındığı yada maddi boyutu ile ilgili açıklama yapılmadı. 
Rio de la Plata'da gerçekleşen düğün töreniyle dünya evine giren Arjantinli yıldız futbolcu Carlos Tevez, düğün ve balayı sonrasında evlerine geldiklerinde büyük şaşkınlık yaşadılar. 

Oyuncunun evlendiği ve balayına gittiğini bilen hırsızların evi soyduklarını ise dönüşte fark eden Carlos Tevez, durumu polise bildirdi. Polis evdeki hırsızlık olayı ile ilgili inceleme başlattı. 

Yıldız oyuncunun Buenos Aires'teki evinde gerçekleşen hırsızlık olayı sonrasında merak edilen konu ise cevapsız kaldı. Futbolcunun evine giren hırsızın ne çaldığı, çaldığı eşyaların maddi değeri ne idi. Ancak bununla ilgili hiçbir açıklama yapılmadı. 

 

arjantin yıldız carlos tevez evlilik hırsızlık
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adana Silahlı Saldırı 5 Kişi Öldürüldü
Adana Silahlı Saldırı 5 Kişi Öldürüldü
Survivor Yine Birinci Oldu - Reyting Sonuçları (26.03.2017)
Survivor Yine Birinci Oldu - Reyting Sonuçları (26.03.2017)