AÖF Güz Dönemi sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte cevabı

Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) güz dönemi dönem sonu sınavı için ter dökecekler, sınav sonuçlarını da kısa süre sonra öğrenebilecekler

AÖF Güz Dönemi sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte cevabı
Bu içerik 160 kez okundu.

Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) okuyan öğrenciler üniversite diploması alabilmek için 14-15 Ocak tarihlerinde Güz Dönemi Dönem Sonu Sınavına girecekler. Öğrenciler 10 gün sonra sınav sonuçlarını öğrenebilecekler.

AÖF’liler de göz dönemi ile ilgili sınav heyecanı bu hafta sona eriyor. Öğrenciler bu dönemde aldıkları notlarla ilgili olarak, göz dönemi dersleriyle ilgili sonuçları da öğrenmiş olacaklar. Bu sınavda başarılı olanlar bahar dönemine daha rahat girecekler ve gelecek yıl için güz dönemi ile ilgili derslerden sınava girmeyecek, ya mezun olacaklar yada bir üst sınıfa geçecekler.

14-15 Ocak tarihleri arasında sınav heyecanını tamamlayacak olan AÖF öğrencileri, bahar dönemi ile ilgili 13-24 Şubat 2017 tarihleri arasında bahar dönemi için kayıt yaptıracaklar. Adaylar 24 Şubat tarihinde yapacakları kayıt yenilemeleri mazeretli olacağı ve bu nedenle kayık süresinde geç kalınmaması istendi.

AÖF öğrencileri bahar dönemi için yapacakları kayıt yenilemeden sonra ise bahar dönemi ara sınavı heyecanı yaşayacaklar. Daha sonra ise bahar dönemi dönem sonu sınavlarına girecekler. 

AÖF AÖF sınav sonuçları AÖF güz dönemi dönem sonu sınavı sonuçları açıklandı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Geniş Çaplı Uyuşturucu Operasyonu
İstanbul'da Geniş Çaplı Uyuşturucu Operasyonu
İthalatta Haksız Rekabet Engellendi
İthalatta Haksız Rekabet Engellendi