Almanya - İspanya Eurobasket 2017 Çeyrek Final Mücadelesi

Eurobasket'te son 8 vakti geldi. Çeyrek final eşleşmelerinin ilkinde Türkiye'yi geçmeyi başaran İspanya ile Fransa'yı turnuva dışına iten Almanya karşı karşıya geliyor.

Almanya - İspanya Eurobasket 2017 Çeyrek Final Mücadelesi
Almanya - İspanya Eurobasket 2017 Çeyrek Final Mücadelesi Halis Beyaztaş

Müsabaka öncesi İspanya kuşkusuz favori görünüyor ve bu durum handikaplara da yansımış durumda. Ancak Fransa kapışması arefesinde altını çizmeye çalıştığım üzere Almanlar başta Dennis Schröder olmak üzere etkili silahlara sahip. Örneğin gününde bir Theis neticeye direkt tesir edebilecek işlere imza koyabiliyor. Gasol biraderler, Sergio Rodriguez, Hernangomez'ler ve JC Navarro isimleri elbette başka bir seviyenin göstergesi ama 14.5 sayılık handikap bu seviyedeki bir yüzleşme için gereğinden yüksek. İspanya'nın zorlanarak kazanacağını düşünüyorum.

Almanya - İspanya İddaa Görüşü 2

İspanya isterse 20’lik yapar Almanları, Almanya Schöreder’le Theis’in bireysel oyununa bağımlı kalmış durumda. İspanya milli takımımız karsısında ilk yarı kendini kasmadan oynadı. 2. yarı vitesi arttırınca fark kaçınılmaz oldu. Çeyrek final olduğu için Almanlara oynanmış, ama ben ne olursa olsun Gasol kardeşleri Rodriguez’i karşıma almam. Maç sonucu 2 oynarım yatarsa da yatsın Almanlara oynayıp Schörede’den sayı bekleyeceğime İspanyollara oynar Gasoller’in şovunu izlerim... Ricky Rubio’yu da unutmamak lazım :)))

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?