6 Temmuz Süper Loto'da Büyük İkramiye Bir Kişinin Oldu

6 Temmuz Süper Loto gecesi noter huzurun gerçekleşti ve Türkiye'nin yeni bir milyoneri oldu. 6 şanslı rakamı kupununda barındıran bir kişi tam tamına 37 milyon 764 bin liralık büyük ikramiyeyi tek başına kazandı. Milli Piyango İdaresi şanslı rakamların sahibine kazandığı parayı vermek için bekliyor.

6 Temmuz Süper Loto'da Büyük İkramiye Bir Kişinin Oldu
6 Temmuz Süper Loto'da Büyük İkramiye Bir Kişinin Oldu Ali NAZ

6 Temmuz Süper Loto gecesi noter  huzurun gerçekleşti ve Türkiye'nin yeni bir milyoneri oldu. 6 şanslı rakamı kupununda barındıran bir kişi tam tamına 37 milyon 764 bin liralık büyük ikramiyeyi tek başına kazandı. Milli Piyango İdaresi şanslı rakamların sahibine kazandığı parayı vermek için bekliyor.

Son yılların en büyük Süper Loto ikramiyesi sahibini buldu. 11 kez devrettikten sonra sahibi bulan büyük ikramiye 35 milyon lirayı aştı ve tarihi bir ikramiye oldu.  Akşam saatlerinde gerçekleştirilen çekiliş sonucunda 2, 5, 24, 39, 45, 49 numaraları bir talihli kişiyi milyoner yaptı. Büyük ikramiye Ankara'nın Keçiören ilçesine ait bir kupona ait. Şanslı kişinin kim olduğu en çok merak edilen konu ve önümüzdeki günlerde ikramiyesini almaya geldiğinde kendini saklamak istemezse herkesin merakı geçecek ama saklı kalmayı seçerse bir merak olarak kalacak hep. 

6 temmuz süper loto 6 temmuz süper loto sonuçları süper loto 6 temmuz loto sonuçları büyük ikramiye
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yazın Kenelere Dikkat! Kene Isırırsa Ne Yapmalıyız?
Yazın Kenelere Dikkat! Kene Isırırsa Ne Yapmalıyız?
Nihat Hatipoğlu: Kadınların Silikon Taktırması Caizdir
Nihat Hatipoğlu: Kadınların Silikon Taktırması Caizdir