2017 Dacia Duster’ın Logosu Belli Oldu

Dacia’nın SUV modeli Duster 2017 yılına iddialı bir giriş yapmayı hedefliyor. Otomatik şanzıman seçeneğine kavuştuğu resmi olarak belirtilen 2017 Dacia Duster modelinin ülkemizde satışa sunulmasıyla birlikte büyük bir ilgi görerek yüksek satış rakamlarına ulaşacağı tahmin ediliyor.

2017 Dacia Duster’ın Logosu Belli Oldu
2017 Dacia Duster’ın Logosu Belli Oldu

 

Renault bünyesinde faaliyet göstermekte olan Dacia, yeni platform ve 7 kişilik versiyonuyla rakiplerini geride bırakmayı hedefliyor.
Renault bünyesinde faaliyet göstermekte olan Dacia’nın SUV modeli Duster 2017 yılına iddialı bir giriş yapmayı planlıyor.

Otomatik şanzıman seçeneğine kavuştuğu resmi olarak açıklanan 2017 Dacia Duster modelinin ülkemizde satışa sunulmasıyla birlikte büyük bir ilgi görerek yüksek satış rakamlarına ulaşacağı tahmin ediliyor.

Ülkemizde pazarında 2017 Dacia Duster modelinin satışa sunulmasının hemen ardından Avrupa pazarında ise modelin Renault logosu altında satışa sunulacağı iddia ediliyor. Konu ile ilgili olarak resmi bir açıklama yapılmasa da Avrupa’nın önde gelen haber kaynaklarında gelişmeye yer verildiği görülmektedir.

Aracın ülkemizde 1.6 ve 2.0 litre hacimlerinde motor seçeneklerini sunacağı tahmin edilirken 2017 Dacia Duster modelinin Avrupa pazarında ise daha verimli bir 1.6 litre hacmindeki dizel motor seçeneğiyle satışa sunulacağı iddia edildi. Diğer yandan, uzun bir süredir beklenmekte olan 7 kişilik Duster versiyonu ve otomatik şanzıman seçeneğinin 2017 yılında modelin bünyesinde yer alacağının ifade edilmesi otomobil  dünyasının gündemine bomba gibi düştü.

2017 Dacia Duster Renault Dacia Duster SUV modeli Duster Logosu Belli Oldu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?