2017 Dacia Duster Fiyatı Belli Oldu

Renault bünyesinde faaliyet gösteren Dacia, yeni platform versiyonuyla rakiplerini geride bırakmayı hedefliyor.

2017 Dacia Duster Fiyatı Belli Oldu
2017 Dacia Duster Fiyatı Belli Oldu

Dacia pek çok farklı alanda kullanıcılarına, hem uygun fiyata hemde teknik özellikler yönünden alıcılarına iyi otomobiller sunmaya devam ediyor. SUV kategorisinde değerlendirilen Duster geçtiğimiz senelerde ilgilileri tarafından oldukça sevilmişti.

Yoluna emin adımlarla devam eden firma 2017 yılı için yeni değişiklikler ile makyajlanarak piyasaya sürülecek. Motor seçenekleri arasında özellikle benzinli motorlarından yeni olan 1,2 TCe motor bulunacak. 

Dacia pek çok farklı alanda kullanıcılarına, uygun fiyata iyi otomobiller sunan firmalar arasında ki yerini özenle korumaya devam ediyor. SUV kategorisinde gösterilen Duster geçtiğimiz senelerde kullanıcılar tarafından bir hayli sevilmiştir.

Dacia Duster 2017 yılı için yeni değişiklikler ile makyajlanarak piyasaya sürülecek. Motor seçenekleri arasında özellikle benzinli motorlarından yeni olan 1,2 TCe motor bulunacak. Normalde 1,6 litre benzinli motor bulunan araç 115 beygir güç üretirken şimdi 1,2 TCe motor sayesinde 123 beygir güç üretebilecek. Bu motorun 4×4 versiyonu da bulunacak.

Aracın İngiltere için satış fiyatları belli olurken, Türkiye fiyatı hakkında henüz kesin bir şey söylenmedi. Araç 9.500 pound’dan başlayan fiyatlar ile satışa sunulacak. 1,2 litre motor ve 4×4 versiyonu 14,900 pound’da ilgilileri satın alınabilecek. Bu fiyatların kullanıcılarını sevindirdiği düşünülüyor.

 

Dacia Duster 2017 Dacia Duster Fiyatı Dacia Duster Ne Kadar Dacia Duster Türkiye Fiyatları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?