15 Tatil Ne Zaman? Sömestr Tatili Ertelendi Mi?

Aşırı hava muhalefeti ve okulların tatil edilmesi nedeniyle Milli Eğitim Bakanlığı gündemine sömestr tatilinin iptal edilmesi konusu geldi mi ? İşte detaylar...

15 Tatil Ne Zaman? Sömestr Tatili Ertelendi Mi?
15 Tatil Ne Zaman? Sömestr Tatili Ertelendi Mi? Cihan Gazisoft

Yağan kar yağışı ve eğitime sürekli verilen ara nedeniyle aksayan program nedeniyle Milli Eğitim Bakanlığı tarafından okulların tatil edilmesinini ileri bir tarihe ertelenmesinin gündeme geldiği iddia edildi. Bu iddiayla birlikte 20 Ocak Cuma günü tatil edilecek okulların bir hafta ertelenme durumu olduğu ortaya atıldı.

Konuyla ilgili resmi bir açıklama Milli Eğitim Bakanlığı tarafından gelmese de, aksi bir yalanlama da gelmedi ve eğitim sistemi 20 Ocak 2017 tarihinde yarıyıl tatiline girecek. Öğrenciler bu tarihten itibaren tatile girerken 3 Şubat 2017 tarihindeyse bu süre sonlanacak ve ikinci eğitim sistemi başlayacak.

Öte yandan Milli Eğitim Bakanlığı, sömestr tatilinde aksayan eğitimle ilgili öğrencilere ders verilmesini ve evlerinde aksayan eğitimin aksaklıklarını kapatılması için İl Milli Eğitim Müdürlüklerine talimat verdi.

15 Tatil Ne Zaman 15 Tatil ertelendi mi 15 Tatil ne zaman bitiyor Sömestr tatili ne zaman başlıyor Sömestr tatili ne zaman bitiyor Sömestr tatili ertelendi mi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Hipospadias Hastalığının Tedavi Süreci
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?
Total Diz Protezi Uygulamasında Hangi Yöntemler Kullanırlır?